Народного депутата Барну побили та обплювали під стінами Ради: з’явилися відео та фото

Просмотры 25 17 октября 2017
Реклама

У вівторок, 17 жовтня, на народного депутата України від БПП Олег Барна напали та побили невідомі особи. Трапилося це, коли політик покидав приміщення Верховної Ради.

Про це в ефірі телеканалу "Радіо Свобода" заявив сам нардеп. Окрім того, відповідні фото публікують інтернет-користувачі.

Зазначимо, що під правим оком Барни помітний великий синець.

Водночас "Українська правда" повідомляє, що коли Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту, мітингувальники накинулися на депутата із вигуками: "Йди працюй", "На роботу".

Нардеп намагався вирватися з оточення і прямував у сторону готелю "Київ". У ситуацію втрутився лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі, який у той час покидав площу навколо парламенту. Він закликав мітингувальників не чіпати нардепа, проте вони влаштували Барні "коридор ганьби". Нардепа штовхали та плювали на нього.

На місце прибула поліція і нардепа відвели до готелю.

В АТО з сепаратистами було простіше. Принаймні бачили, хто ворог. Підступність, підлість, замовлення. Коли з натовпу 12 осіб або більше зі спини накидаються на одного – це не по-українськи. Я не впевнений, що ці знали про мене або про мою позицію,
– розповів нардеп.

Водночас Барна заявив, що підтримує вимоги мітингувальників за винятком ініціативи про перехід на пропорційну систему виборів.


Джерело

Вам также может понравиться

Ху#ло в ярости! Новый шедевр Михаила Ефремова о Путине взорвал сеть (видео) Казахстан годами успешно душит "русский мир": Смотрите почему СМИ Путина молчат про Назарбаева (Видео) Три года спустя! Как и кто захватывал Славянск Позор! : Ляшко освистали на Институтской (видео)

рекомендуем

Закрыть
Смелая женщина! Мария Лондон - С Днём Победы Товарищи! (видео)
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/2/9/iq0i7wr1v48k/index.html#fb