Ви не повірите... Щойто ТСН показали шокуючий матеріал. Подивіться кого взяли СБУ... БОМБА !!! (відео)

Просмотры 156419 июня 2018
Реклама

Остаточною метою операції мав стати начальник штабу ВМС.

Контррозвідка СБУ розрила схему, за якою російські спецслужби вербували українських офіцерів. Робили це з допомогою маленького чипа, який дозволяє відправляти інформацію кураторам із ФСБ. Пристрій призначався підполковнику МВС, який був на зарплаті у ФСБ. А остаточною метою операції мав стати начальник штабу ВМС Роман Гладкий.

Як повідомляє ТСН, російського агента викрили та затримали. У письмовій угоді з російським “чекістом” він зобов’язується “надавати сприяння Федеральній службі безпеки”.

Куратор із ФСБ, який завербував підполковника МВС, – Павло Воронін, син ветерана ФСБ. Він працює в окупованому Криму із завданням проникнути у середовище найвищих офіцерів СБУ, поліції, армії та флоту.

Остаточною метою полювання ФСБ мала стати друга особа в керівництві Військово-Морських Сил України – начальник штабу ВМС Роман Гладкий. У розмові з журналістами він пообіцяв розповісти усе після завершення справи.

Джерело

Вам также может понравиться

На Луганщине украинские военные передали тела ликвидированных российских террористов противоположной стороне (видео) "У врага нет шансов" Javelin на передовой: выяснилось, как Украина его использует ТЕРМІНОВО! Вся країна в шоці : відому українську телеведучу побили на весіллі харківського чиновника (відео інциденту 18+) Под Горловкой разразился ожесточенный бой: оккупант пожалел о решении пойти штурмом на силы ОС

рекомендуем

Закрыть
ТЕРМІНОВО! На Закарпатті маленькі діти почали помирати від кору! Лікарі нічого не можуть зробити.. (відео)