ДТП на Прикарпатті: місцеві жителі запевняють, за кермом був посадовець (фоторепортаж)

Просмотры 58019 февраля 2018
Реклама
Про аварію написав у спільноті «Рідне Прикарпаття» Володимир Шпег. «Чомусь про це ДТП не пишуть жодні ЗМІ…

ДТП трапилось 18.02.2018 року в м.Делятин на вул Шевелівка де поворот на Коломию. Водій ТЗ Лексус RX450 на шаленій швидкості на роздоріжжі зніс трикутний острівець з металу, та рекламний щит і звалився у прірву. За словами місцевих жителів це був перший заступник, одного з гірськолижних курортів України.

 Кажуть люди, що він просто вивалювався з машини. Сам водій не постраждав сильно, тільки був розбитий ніс, тому що спрацювали подушки безпеки. Коли на місце приїхала поліція, водій почав говорити, що йому погано і йому потрібно в лікарню, проходити тест на алкогольне спяніння на місці, він відмовився. Коли мешканці запитали у поліції, що йому буде, ті відповіли – відмажеться.

 P.S.
Ось так друзі, висновки робіть самі. Якщо Ви маєте зв’язки, гроші владу в руках, можете ганяти, збивати людей і все інше, Вам в цій продажній країні, нічого не буде», – написав чоловік.

Джерело

Вам также может понравиться

"А как же замуж?" - Савченко назвала единственного "мужика" в украинской политике (видео) "До своего дома не дошла каких-то 100 метров" - В Житомире произошло зверское нападение на студентку, перерезали горло (видео) Украине дали совет, как защитить военных от судей-сепаратистов “Я сдал паспорт Украины и получил паспорт РФ, паспорт ЛНР мне не полагается… Теперь не могу получать пенсию [плачет]!” - В@тн#к (видео)

рекомендуем

Закрыть
“10 млрд роздерибанили…”: У Мережу “злили” переписку, у якій “смотрящий” Ахметова роздає вказівки депутатам…