Ukraine
25 декабря 2017 ( Просмотры 133 )
Реклама

Ось вам і свобода слова: ведучу відомого каналу звільнили через критику президента

Українська журналістка, телеведуча Надія Сасс була звільнена з каналу Newsone після того, як в вона прямому ефірі різко висловилася на адресу президента України.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Дорогі друзі, мені вкрай приємно, що після абсолютно спонтанної, але дуже щирої ескапади на адресу нашого Президента і його «добра» (хто забув про що мова, відео нижче), багато хто з вас мене підтримували і переживали чи не стане це причиною мого звільнення. І ось, на жаль, це сталося, – написала Сасс.

За словами телеведучої, вона була звільнена з формулюванням «за порушення професійних стандартів і особиста думка про керівництво країни в ефірі».

Вчора після обіду (за день до свого чергового ефіру) дізналася від власника каналу Євгена Мураєва і головного редактора Роксолани Завінської, що канал припиняє зі мною співпрацю. Офіційна версія: за порушення професійних стандартів і особиста думка про керівництво країни в ефірі. Що це означає, думаю, всі розуміють самі, – заявила Сасс.

Джерело


Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Хватит терпеть!" - Олег Ляшко объявил дату своей свадьбы (видео) "Хотя есть один огромный плюс - удар по украинскому олигархату" - Ярош высказался о блокаде Донбасса Вспышка кори в Украине: врач ответила на главные вопросы Обмен пленными на Донбассе: 29 человек отказываются возвращаться в ОРДЛО, 19 из них скажут это боевикам лично - кадры