У людей увірвався терпець! «Ви зрозумійте, там автобуси з людьми вже перевертаються…де обіцяні Гройсманом дороги?» (ВІДЕО)

Просмотры 68815 декабря 2017
Реклама

Люди вимагають ремонту доріг до їхніх сіл. 

Як повідомили учасники акції, громадам "кольорових сіл" просто увірвався терпець. Дороги до сіл жахливі, ремонту не бачили десятиліттями. Влада звернення і скарги громад ігнорує. Люди кажуть, що у них просто не лишалося іншого способу привернути увагу до проблеми, окрім як заблокувати дорогу. 


Внаслідок блокування на трасі утворився величезний затор. 

"Ми не вступимося і не зійдемо з траси, поки не приїде начальство і не розпорядиться загнати техніку, щоб хоч зняли верхній шар на цих дорогах. Ви зрозумійте, там автобуси з людьми вже перевертаються... Це далі неможливо терпіти", – сказала одна з учасниць пікету.

Джерело

Вам также может понравиться

Родина загиблої просить розголос….Це той випадок, коли ми просимо про репост — оскільки тільки розголос дає шанс на те, що ці злочини не вдасться замовчати Шок! Человекоподобный робот София рассказала почему Россия напала на Украину.Все просто ахнули...услышав это... Грейдером по бездорожью – коммунальщики зашли в частный сектор (видео) Найкращі афоризми Спікера ВР 2000-2002 Івана Плюща: «Я за життя стiльки сала з’їв, що соромно свиням в очi дивитися»…

рекомендуем

Закрыть
"И это не повстанцы..." - Аваков звучил количество российских боевиков и техники на Донбассе (видео)