«Битва року»: Користувачі шоковані «найжорстокішим» поєдинком в історії

Просмотры 27202 марта 2017
Реклама
Серед користувачів соціальних мереж ведеться активне обговорення відеозапису, який було знято на дитячому турнірі з вільної боротьби. Даний відеозапис на своєму Твіттер-акаутні оприлюднив один із користувачів з ніком momthingx3.

Даний відеозапис просто пронісся вибухом серед користувачів та здивував їх «особливою жорстокістю». Деякі користувачі в коментарях до відео вже назвали цей випадок «сутичкою року» . «А що ще робити, коли проти тебе поставили супротивника, який явно являється сильнішим та вищим?», — зазначила одна із користувачок.

«Діти завжди радують чимось цікавим. Зазвичай подібні речі відбуваються на святах або у дитячих садках. А тут на такому серйозному турнірі. Ну, мужик не розгубився і зрозумів, що потрібно робити відразу після сигналу рефері», — відзначив ще один користувач. «Це явно бій року. Особливо жорстокий підхід до вирішення складної ситуації. Хлопець явно все спланував завчасно і вийшов вже готовий та натренований», — пише ще один користувач. На відеозаписі чітко видно, як після початку бою маленький хлопчик почав тікати від свого суперники, який дійсно на перший погляд здається більшим та сильнішим. Дівчинці так і не вдалося наздогнати свого опонента.

Джерело

Вам также может понравиться

"Ого, Игорь! Какой у тебя..." Могилевская опубликовала "секретное" видео с партнером "Куриный маршал вернулся" - фото Захарченко с птицефабрики "ДНР" "взорвало" соцсети, - кадры "Мы сосем усердно, нежно, не сбиваясь с ритма..." - Слушать всем! Новый гимн Мордора!!! (видео) "В гриме Вас не узнать. Галкин? Задорнов? Евгений Петросян? А может Безруков?" - 26 марта, митинг Навального, троллинг 80-го уровня

рекомендуем

Закрыть
"Когда повезло с напарником..." - Самая тупая попытка ограбления!!! (видео)