«Битва року»: Користувачі шоковані «найжорстокішим» поєдинком в історії

Просмотры 199 02 Март 2017
Реклама
Серед користувачів соціальних мереж ведеться активне обговорення відеозапису, який було знято на дитячому турнірі з вільної боротьби. Даний відеозапис на своєму Твіттер-акаутні оприлюднив один із користувачів з ніком momthingx3.

Даний відеозапис просто пронісся вибухом серед користувачів та здивував їх «особливою жорстокістю». Деякі користувачі в коментарях до відео вже назвали цей випадок «сутичкою року» . «А що ще робити, коли проти тебе поставили супротивника, який явно являється сильнішим та вищим?», — зазначила одна із користувачок.

«Діти завжди радують чимось цікавим. Зазвичай подібні речі відбуваються на святах або у дитячих садках. А тут на такому серйозному турнірі. Ну, мужик не розгубився і зрозумів, що потрібно робити відразу після сигналу рефері», — відзначив ще один користувач. «Це явно бій року. Особливо жорстокий підхід до вирішення складної ситуації. Хлопець явно все спланував завчасно і вийшов вже готовий та натренований», — пише ще один користувач. На відеозаписі чітко видно, як після початку бою маленький хлопчик почав тікати від свого суперники, який дійсно на перший погляд здається більшим та сильнішим. Дівчинці так і не вдалося наздогнати свого опонента.

Джерело

Вам также может понравиться

"Ахаха!": Застрявшая в грязи пьяная пара не могла выбраться на берег без спасателей А Вы не задумывались, почему Украина получила безвиз в Европу, а Россия нет? Ответ на этот вопрос кроется в этом видео! Смотрим Трамп - в Украине, Фреймут - в тюрьме: как «Винницкие» в новый сезон «Лиги смеха» прошли (видео) Майкл Щур смело и очень жестко прошелся по Ринату Ахметову и его благотворительной деятельности (ВІДЕО)

рекомендуем

Закрыть
" Вот Володя дороги ! " Смотрите сенсационное видео : Сказочные дороги России ( часть первая! )