«Битва року»: Користувачі шоковані «найжорстокішим» поєдинком в історії

Просмотры 240 02 марта 2017
Реклама
Серед користувачів соціальних мереж ведеться активне обговорення відеозапису, який було знято на дитячому турнірі з вільної боротьби. Даний відеозапис на своєму Твіттер-акаутні оприлюднив один із користувачів з ніком momthingx3.

Даний відеозапис просто пронісся вибухом серед користувачів та здивував їх «особливою жорстокістю». Деякі користувачі в коментарях до відео вже назвали цей випадок «сутичкою року» . «А що ще робити, коли проти тебе поставили супротивника, який явно являється сильнішим та вищим?», — зазначила одна із користувачок.

«Діти завжди радують чимось цікавим. Зазвичай подібні речі відбуваються на святах або у дитячих садках. А тут на такому серйозному турнірі. Ну, мужик не розгубився і зрозумів, що потрібно робити відразу після сигналу рефері», — відзначив ще один користувач. «Це явно бій року. Особливо жорстокий підхід до вирішення складної ситуації. Хлопець явно все спланував завчасно і вийшов вже готовий та натренований», — пише ще один користувач. На відеозаписі чітко видно, як після початку бою маленький хлопчик почав тікати від свого суперники, який дійсно на перший погляд здається більшим та сильнішим. Дівчинці так і не вдалося наздогнати свого опонента.

Джерело

Вам также может понравиться

Сеть покоряет мальчик, умеющий смотреть назад “Самый дорогой стадион в мире оказался весь обоср@н!)))” В РФ причиной превышения уровня аммиака на “Зенит-арене” стали испражнения "Ща хахла разведём !" Ну-ну...Смотрите как украинский ДАИшник здорово уничтожил наглую молодёжь из Рашен Федерейшен "Бандеровцы взорвали единственную русскую школу...": сеть взорвало видео, о том как работает "Рос. пропаганда".

рекомендуем

Закрыть
Россия показала своё новое сверхмощное оружие. Даже Америка в растерянности от увиденного...
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/4/8/0agoo6etjxbr/index.html#fb