«Битва року»: Користувачі шоковані «найжорстокішим» поєдинком в історії

Просмотры 204 02 марта 2017
Реклама
Серед користувачів соціальних мереж ведеться активне обговорення відеозапису, який було знято на дитячому турнірі з вільної боротьби. Даний відеозапис на своєму Твіттер-акаутні оприлюднив один із користувачів з ніком momthingx3.

Даний відеозапис просто пронісся вибухом серед користувачів та здивував їх «особливою жорстокістю». Деякі користувачі в коментарях до відео вже назвали цей випадок «сутичкою року» . «А що ще робити, коли проти тебе поставили супротивника, який явно являється сильнішим та вищим?», — зазначила одна із користувачок.

«Діти завжди радують чимось цікавим. Зазвичай подібні речі відбуваються на святах або у дитячих садках. А тут на такому серйозному турнірі. Ну, мужик не розгубився і зрозумів, що потрібно робити відразу після сигналу рефері», — відзначив ще один користувач. «Це явно бій року. Особливо жорстокий підхід до вирішення складної ситуації. Хлопець явно все спланував завчасно і вийшов вже готовий та натренований», — пише ще один користувач. На відеозаписі чітко видно, як після початку бою маленький хлопчик почав тікати від свого суперники, який дійсно на перший погляд здається більшим та сильнішим. Дівчинці так і не вдалося наздогнати свого опонента.

Джерело

Вам также может понравиться

Быдло на BMW за свою наглость получил по голове.Видео П'яний Ляшко співає "День Победы" у центрі Дюссельдорфа. Будун тряска рук... Для тех кто не знал, это специально обученные люди, которые с утра на хлебозаводе посыпают булочки маком! ЮМОРИСТИЧЕСКИЙ РАЗРЫВ! Совещание кабинета министров ЛНР в исполнении Луганской сборной Лиги Смеха (ВИДЕО)

рекомендуем

Закрыть
«Прямо как черепаха»: Сапёр дал своей девушке примерить 36-килограммовый рабочий костюм! Посмотрите что было дальше
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/4/8/0agoo6etjxbr/index.html#fb