“Істотне здорожчання газу в Україні”: Прем’єр розповів, до чого готуватися українцям (відео)

Просмотры 16510 февраля 2018
Реклама

У поточному опалювальному сезоні, який триватиме до кінця квітня, в Україні ціна на газ для споживачів підвищуватися не буде.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, в ефірі “112 Україна“.

“У цей опалювальний сезон ціни на газ підвищуватися не будуть. Ми зараз перебуваємо в діалозі з МВФ, регулювання цінового питання – одна з вимог МВФ. Я говорю про дві речі – з одного боку, повинен бути справедливий підхід, а з іншого – цей підхід повинен забезпечити соціальний захист українців”, – зазначив Гройсман.

Раніше повідомляли про те, що ціна на газ для українців вже з 1 квітня може зрости на 62%, а в жовтні – аж на 73% порівняно з нинішньою вартістю.

Як повідомлялося, днями в розпорядженні українських ЗМІ опинився підготовлений Мінфіном аналіз проекту фінансового плану “Нафтогазу”. Згідно з цим документом, ціна на газ для населення в Україні може зрости на 62% з 1 квітня і на 73% (як порівняти із сьогоднішньою вартістю) – з 1 жовтня 2018 року.

Сьогодні за закупівельної ціни на рівні 4 942 грн тариф на газ становить 6 957,9 грн/кубометр.

Джерело

Вам также может понравиться

"У них там семьи" - Билецкий пояснил, почему бойцы "Нацдружин" скрывают лица балаклавами (видео) "Х*р теперь они отберут нашу землю. Не те времена!" - Террористы пошли в наступление на Донбассе (опубликовано видео боя) Савченко может уйти от ответственности - Описан сценарий Амнистия для "евроблях": власти Украины придумали решение проблемы

рекомендуем

Закрыть
НАТО облучает Донбасс! - Для избежания онкологии рекомендовано к *опе прикладывать портрет Путина! (видео)