“Країну врятуємо тільки ми!” Луценко дав жорсткий коментар по вбивству юристки Ноздровської

Просмотры 191301 января 2018
Реклама

Вбили юристку.
Наскільки я знаю – одну з небагатьох, котра не опустила руки, коли трапилася трагедія у її сім’ї, і продовжила зусилля, шукаючи справедливості.
Одна з небагатьох, котрій цю справедливість вдалося досягти. Вбивцю її сестри вдалося посадити в тюрму.
Але відновлена рівновага тривала недовго. Вбили і її.


Вона намагалася грати за правилами. Але виявилося, що цього недостатньо.
Не варто дивуватися тому, що сталося. Скоріше варто дивуватися, що таке нині не є правилом. Розвалена Аваковим слідство у поліції – назвіть хоча б три резонансних вбивства, котрі розкрито за останні 4 роки?
Назвіть хоча б одне?
Отож.
Тому як можна не дивуватися, що зараз немає тотального розгулу бандитизму?

Найближчі часи обіцяють підвищений попит на послуги недержавних силовиків. Народ буде змушений об’єднуватися, як у Чечні, у клани-тейпи, і вершити правосуддя не за писпгим, а за завичаєвим правом.
Це – природний наслідок того, що державні правоохоронні структури розипляні і приватизовані між найбільшими угрупованням Порошенка і Авакова. Працюють тільки на те, щоб обслуговувати інтереси цих груп, на все інше у них немає ні ресурсів, ні бажання. Криміналу нема чого боятись, якщо він не зазіхає на порошенківське чи аваківське, якщо не грає на стороні опозиції. Тоді ніхто нікого не знайде.
Тому наш вихід – об’єднання і озброєння. Від малого до великого. Об’єднуйтеся з сусідами, патрулюйте вночі свій район (як-от ініціативи “Лицарі міста” чи “Народні дружини”). ОСББ можуть наймати охоронців для свого кварталу.
Усвідомте – держави немає, держава померла, держава нас не захистить. Країну врятуємо тільки ми.
PS Як нардеп, звісно, буду робити все, щоб убивць цієї жінки-героя знайшли і покарали. І даруйте, не готовий гарантувати, що це станеться у законний спосіб.

Igor Lutsenko

Вам также может понравиться

"Что он может сказать на предприятии Ахметова?" - Парасюк прокомментировал критику Гройсмана в свой адрес (видео) "Можно слепить афро снеговика" - На Прикарпатье выпал черный снег (видео) "Поехала за загранпаспортом в Украину, а "х*нта" задержала и жестко допросила": с*паратистка из Луганска рассказала о "зверствах" СБУ Школьники в в@тниках, женщины в кокошниках: появились возмутительные фото из Крыма

рекомендуем

Закрыть
"Лучше российского аналога " - Впечатляющее видео испытаний новейшего ракетного комплекса "Ольха"