“Це Жах! Від Відповіді Жіночки Я Ввійшов У Ступор…”, – Цинізм Донецької Пенсіонерки Вразив Всю Україну

Просмотры 83021 июня 2018
Реклама

Рекомендуємо до перегляду


Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу, поки все вирує.

Чоловік з жіночкою на Рено ” Кліо” приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів, які можна провозити через блок-пости. А вирує все ось чому.

Спитав, яка ж українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 – колишній шахтар, у неї 2422 – працювала на “Точмаші”. А ще там у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів, рахуйте самі. Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд, як злиденні-злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навіть не те, до цього ми звикли. Головне те, коли я почав розповідати, що може скоро будуть миротворці і ви (маю на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться.

ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІТЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР.

Дослівно – “ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ, МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ”. Отакі є люди.

Звісно, це не показник, що всі такі, але????

Ще є перевізники, які теж так вважають. Це жах. Сумно, що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Алексей Ляшенко

Вам также может понравиться

ОНИЩЕНКО в прямому ефірі: «Ми вийшли в коридор і він каже: «Я хочу 10 мільйонів». Він сказав, що без 10 мільйонів його фракція не голосуватиме (ВІДЕО) В Козятині катували ветерана АТО, для розваги.. (відео) Як підлеглий Садового вляпався у скандал у центрі Львова (відео) "Купить планы Генштаба Украины легко" - Захарченко блеснул новым "перлом" (видео)

рекомендуем

Закрыть
Процесс ликвидации главаря "Пятнашки" "Мамая" случайно попал в кадр съемочной группы (видео 18+)