“Це Жах! Від Відповіді Жіночки Я Ввійшов У Ступор…”, – Цинізм Донецької Пенсіонерки Вразив Всю Україну

Просмотры 83321 июня 2018
Реклама

Рекомендуємо до перегляду


Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу, поки все вирує.

Чоловік з жіночкою на Рено ” Кліо” приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів, які можна провозити через блок-пости. А вирує все ось чому.

Спитав, яка ж українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 – колишній шахтар, у неї 2422 – працювала на “Точмаші”. А ще там у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів, рахуйте самі. Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд, як злиденні-злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навіть не те, до цього ми звикли. Головне те, коли я почав розповідати, що може скоро будуть миротворці і ви (маю на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться.

ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІТЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР.

Дослівно – “ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ, МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ”. Отакі є люди.

Звісно, це не показник, що всі такі, але????

Ще є перевізники, які теж так вважають. Це жах. Сумно, що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Алексей Ляшенко

Вам также может понравиться

"Никакой независимости!!! Сделать со всей Украиной, так как с Крымом!" - То, что думает "карлик", говорит Жириновский... (видео) "Фашистские преступники" и "генетическая память" - "Интер" попал в скандал из-за 9 мая (видео) Стерненко продолжил лечение в Киеве и просит изменить подследственность производства по нападению на него (видео) Опубликовано видео опроса в Донецке об отношении к Украине: соцсети поражены ответами донетчан

рекомендуем

Закрыть
Рекордный обвал гривны - Нацбанк обнародовал неутешительный курс валют