"НАВІТЬ НА ВИСОТІ ЛЮДСЬКОГО ЗРОСТУ ГАНЯЄМО" - ЯК АВІАТОРИ ЗСУ МАЙСТЕРНІСТЮ ВРАЖАЮТЬ (видео)

Просмотры 21626 января 2018
Реклама
Близько сотні пілотів із чотирьох авіаційних бригад України на гелікоптерах Мі-24 та Мі-8 відточують свої навички на Львівщині. Там стартували навчання армійської авіації ЗСУ. Як літали та чого вчилися – дивіться у сюжеті

Гелікоптери Мі-8, Мі-24, сотні пілотів із чотирьох авіаційних бригад – усі злетілися на Бродівський аеродром на навчання. Першими розігрівають та готують до навчального польоту Мі-24. Завдання цього екіпажу – підтримати піхоту та знищити ворога.

"Визначається безпосередня ціль, порядок виходу на ціль, щоб якомога менше часу перебувати у зоні видимості противника, наносити удар неочікувано. Такі підготовки проходять, щоб бути несподіваним і непомітним", – розповідає командир вертольота Віталій Добровольський.

Завдання екіпажів Мі-8 – евакуація поранених із поля бою.

"Якщо це наближено до передової, то виконуємо польоти на дуже малій висоті. Інколи вона буває від 5 до 10 метрів із дотриманням заходів безпеки. Якщо виконуються польоти в тилу, то вже за всіма керівними документами з дотриманням заходів безпеки", – коментує командир вертольота Артем Сініцин.

На виконання обох завдань в екіпажів – лічені хвилини. Щоб не потрапити у поле зору противника, вертолітники мають працювати швидко та злагоджено.

Такі навчання – постійні для пілотів бойової авіації. Утім, із початком російської агресії на сході тренувальні завдання скоригували, розповідають командири.

"Зараз наш льотний склад може виконувати завдання на висотах, які визначені інструкціями екіпажу. В АТО ми літаємо ще нижче – навіть на висоті людського росту. Плюс внесені зміни в тактичні прийоми, ми можемо вражати з максимальної дальності, з якої дозволяють всі види зброї", – каже заступник начальника армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ Максим Саміленко.

Окрім евакуації поранених та бойових завдань, пілоти удосконалюватимуть й інші навички. Зокрема основні завдання для вертолітників – безпечні зльоти-посадки та польоти парою. Триватимуть навчання тиждень.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Вам также может понравиться

Я НЕ буду приглашать его в студию, выводить его звонком: Ведущую ZIK вынудили уволиться за отказ делать программу с кумом Путина Турист з Польщі на відпочинку у Західній Україні зняв з будинку червоно-чорний прапор. Реакція господаря не забарилася! Відео СРОЧНО! Генштаб РФ уже в Украине: подробности громкой операции СБУ – кадры "Крым никогда не был украинским" - Наместник Киево-Печерской лавры попал в громкий скандал (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Киданули" в Крыму, вернулся и..." - Пойманный наемник "ДНР" разоткровенничался на камеру (видео)