«Ви мені тут розкажіть б****, і вас пів світу побачить…», — у водія здали нерви, коли він побачив як «ремонтують» дорогу (ВІДЕО)

Просмотры 84030 марта 2018
Реклама
Нагадаємо, близько сотні жителів райцентру Бережани на Тернопільщині перекривали дорогу, вимагаючи зробити її ремонт.

Як повідомили у відділі комунікації обласного управління поліції, люди розпочали акцію вчора, 31 січня. Місцеві жителі частково обмежили рух транспорту на трасі міжнародного значення.

Мітингувальники розділилися на дві групи й безперервно ходили проїжджою частиною на виїздах з міста. Таким чином вони вимагали ремонту дороги. 

Вам также может понравиться

Мені соромно за Вас,пане генпрокурор!Мені соромно,що Ви проміняли честь на крісло.Мені соромно,що жінками третього тисячоліття стає Ваша дружина, а не такі як Ноздровська. 22000 резервацій для українців, було створено московитами в Україні. Все розраховане, сплановане та заточене на вбивство українця, — Міщенко Настоящий украинец: Усик вызвал восхищение в России ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування

рекомендуем

Закрыть
"Прилеты сильные, дай Бог выжить": ошарашенные утренними атаками "ДНР", жители Красногоровки ведут прямые репортажи под обстрелами