Держава має захистити суддю, яка звільнила Саакашвілі! Після винесення рішення по «справі Корбана», невідомі особи вбивають у під’їзді її цивільного чоловіка!

Просмотры 78512 декабря 2017
Реклама

Держава має захистити суддю, яка звільнила Саакашвілі!

Учора суддя Печерського районного суду Лариса Цокол ухвалила безпрецедентне історичне рішення. Вона відмовилась арештовувати екс-Президента Грузії Міхеіла Саакашвілі по сфабрикованій кримінальній справі по замаху на насильницьке захоплення державної влади в Україні.

Із самого початку процесу було зрозуміло абсурдність звинувачень, висунутих прокуратурою. Ми почули й про державну зраду, й про фінансування насилля, й про сприяння Януковичу, й про співпрацю з ФСБ і Путіним. Очевидна політична складова справи вказує на те, що вказівку її фальшувати дав безпосередньо президент Порошенко. А його кум генпрокурор Луценко лише виконує волю олігарха номер 1 в Україні.

Нагадаю, що Лариса Цокол ще 2 роки тому не пішла на ультиматум Банкової та відмовилась направити в СІЗО Геннадія Корбана. Я особисто брав активну участь у цьому процесі та тоді реально переживав за її долю. Та як виявилось не дарма. Через декілька днів після винесення рішення по "справі Корбана", невідомі особи вбивають у під'їзді її цивільного чоловіка!

Я вважаю, що існує реальна загроза життю та здоров'ю судді Лариси Цокол після того як вона відкрито виступила проти свавілля Порошенка-Луценка. Сьогодні ж направляю вимогу Голові Нацполіції Сергію Князєву негайно забезпечити державну охорону судді та її родини!

David SakvarelidzeЮрій Дерев'янкоЮлія ТимошенкоАльона Шкрум, Dmytro Dobrodomov, Oleksandr OpanasenkoIgor LutsenkoПавло КостенкоАнатолій ГриценкоЮрій ДідовецьНаталія НовакІван Крулько


Виталий Куприй

Вам также может понравиться

Новые санкции и обвал рубля - Россиянам предрекли быстрое обнищание (видео) "Не переживайте за редут, мы его однозначно отобьем, нет здесь никакой проблемы. Дух у хлопцев на высоте" - Семенченко САШКО ЛІРНИК: ЦЬОГО ХЛОПЧИКА НІХТО НЕ ЗУСТРІЧАВ, ТО Я БУВ ДЛЯ НЬОГО ЗА БАТЬКА НА ХВИЛИНКУ… Львов и Тернополь: Польша пошла на неожиданный шаг в отношении Украины

рекомендуем

Закрыть
"Тебе земельки не хватает ? На !", - АТОшники проучили чиновника-махинатора засыпав его землей. Видео