Одеса, ТРИМАЙСЯ!! Людоньки ви тільки погляньте, що там зараз робиться. Це, що АПОКАЛІПСИС почався. ВІДЕО

Просмотры 68019 января 2018
Реклама

За інформацією чиновників мерії, тільки за станом на 14 годин вbпало 35 мм опадів.

Сильні дощі затопили кілька важливих для руху транспорту вулиць. Після чого місцеві правоохоронці прийняли рішення перекрити на них рух взагалі. Зокрема, з 16 годин перекриті для проїзду ділянки Балковскої, Приморської і Середньофонтанської.

З підтоплення борються 10 бригад КП «Міські дороги» і 21 машина спецтранспорту. Крім того, в режим оперативної готовності переведені 12 бригад КП «Одессагорсвет». Одна з них вже усуває аварійне відключення електроенергії на вул. Генерала Петрова, друга – в районі вулиць Філатова та Космонавтів.

Що стосується погоди, синоптики не обіцяють поліпшень до вечора. Крім того, одеситів вже попереджають про обмерзання.

«За інформацією Гідрометцентру, сильні опади триватимуть до шостої вечора. Далі очікується зниження кількості опадів, але за прогнозами передбачається зниження температури і сніг з дощем. Вночі – зниження температури нижче нуля, що може привести до обмерзання доріг і тротуарів», – заявив перший заступник Одеського міського голови Анатолій Оловскій.

Одночасно з цим в Одеській області розігралася сніжна буря. Зараз заблоковано рух на трасі “Одеса-Київ”. На території Черкаської області у напрямку в бік столиці в снігу застрягли сотні автомобілів: серед них фури і пасажирські автобуси. Люди економлять воду і їжу, оскільки не знають, коли їх звільнять – вони не можуть дістатися навіть до заправкам.

На тлі погодного удару в новому терміналі Одеського аеропорту сталася надзвичайна ситуація – сотні пасажирів не можуть отримати свій багаж. Представники аеропорту кажуть, що ситуація склалася через відмову вантажників працювати в таку погоду за ті гроші, що їм платять.

Джерело

Вам также может понравиться

"С*ки! П#д@ры!" - В Николаеве самая сильная женщина планеты обматерила депутатов (видео) Смотрите россияне, что такое АРМИЯ УКРАИНЫ!! Это самый мощный ролик о войне в Украине. До мурашек... "Тусуйся отсюда, громадянин, б**дь" - Флаг ОУН-УПА вывел из себя украинского депутата (видео) “Обходьте цих «crazy ukrainians» десятою дорогою”- з’явились новини з наступного етапу міжнародних навчань у Німеччині

рекомендуем

Закрыть
"Тебе что, нос сломать?" - Автохам в Киеве ехал по встречке и захотел прославиться (видео)