Пане Гройсман, ви так розхвалюйте медичну реформу. А давайте заборонимо депутатам, міністрам, чиновникам, лікуватись за кордоном!

Просмотры 62310 января 2018
Реклама
Пане Гройсман, а давайте закриєм "Феофанію", заборонимо депутатам, міністрам, чиновникам, лікуватись за кордоном!
Ви так розхвалюйте медичну реформу, то чому б всім не користуватися тим благом!

Цілий день просиджувати в довжелезній черзі, щоб потрапити на прийом до лікаря, який при розмові з тобою, дивиться у вікно і говорить по телефону. 
Лікуватись в палаті, де грибок на стінах, а у медперсоналу й вати немає, бо держава не виділяє коштів.

Прийти робити кардіограму серця, а тобі скажуть, що апарат вийшов з ладу, і відремонтувати немає за що.

Пане Гройсман, ви вважаєте, що медична реформа неабияке диво, а самі і далі будете порізаний палець летіти лікувати в Швейцарію!
На утримання "Феофанії" виділяються величезні кошти тоді, коли ви щодня нагадуєте про економію.
Тож почніть економи з себе рідних! 
Медична реформа скоро почне діяти і ми хочем побачити міністра, чи депутата, в звичайній міській лікарні, в палаті, де лежать десять хворих.
А чому б і ні, пане Гройсман?!

Типова Україна

Вам также может понравиться

“І так буде з кожним! Це тільки початок!” Міський голова Конотопу разом з активістами нанесли удар по нелегальному бізнесу міста.Відео "Крымский мост хотел построить Гитлер, но осуществил это Путин" - РоссТВ сходит с ума от величия "вождя" (видео) Это просто жесть! Слов нет... - Такой пропаганде позавидовал бы сам доктор Геббельс (видео) Официальная гривня побила новый рекорд: опубликован курс валют

рекомендуем

Закрыть
Екстренна новина! Юлія Тимошенко звернулась до народу України з шокуючим зверненням, яке може змінити хід історії! (ВІДЕО)