"Мы собрались здесь, чтобы начать борьбу с властью"

Просмотры 160 22 февраля 2017
Реклама
Народний депутат Андрій Білецький, який на сьогодні є головою партії "Національний корпус", з трибуни Верховної Ради озвучив вимоги, з якими націоналісти трьох сил прийшли маршем до Ради.

Нардеп пояснив, заради чого націоналісти об’єднались у сьогоднішньому Марші гідності.

"Ми українські націоналісти єднаємо свої зусилля, щоб протистояти збройному окупанту на сході та фінансовому диктату з заходу, але в першу чергу, щоб знищити цю владу, яка помилково називається українська", – сказав голова "Національного корпусу".

Білецький наголосив, що вони вимагають негайного розірвання дипломатичних відносин між Україною та Росією.

"Ми вимагаємо розірвання дипвідносин з РФ і врешті-решт дієвого механізму імпічменту президента та відкликання депутатів. Ми українські націоналісти об’єднані і рішучі, як ніколи. Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, в нас вистачить сміливості і сил, і рішучості саморозпустити цю Верховну раду – повірте, ми це зробимо. Ми зібрались для того, щоб почати боротьбу за владу, щоб вона була більше не крадійська, а українська", – закінчив свій виступ Андрій Білецький.


Вам также может понравиться

"Комуняку на гілляку!" Молодые винничане против митинга любителей путина 18+ "Молодец, баЦька ! Только так с ними надо !". В Сети восхищаются тем, как Лукашенко ставит на место чиновников (видео) Ху#ло в ярости! Новый шедевр Михаила Ефремова о Путине взорвал сеть (видео) "Я не хочу содержать генералов - сепаров!", - Боец АТО метко прокомментировал драку между генералом и ветераном АТО.

рекомендуем

Закрыть
Ху#ло в ярости! Новый шедевр Михаила Ефремова о Путине взорвал сеть (видео)
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/0/8/2n6dq25aed6b/index.html#fb