"Мы собрались здесь, чтобы начать борьбу с властью"

Просмотры 224 22 февраля 2017
Реклама
Народний депутат Андрій Білецький, який на сьогодні є головою партії "Національний корпус", з трибуни Верховної Ради озвучив вимоги, з якими націоналісти трьох сил прийшли маршем до Ради.

Нардеп пояснив, заради чого націоналісти об’єднались у сьогоднішньому Марші гідності.

"Ми українські націоналісти єднаємо свої зусилля, щоб протистояти збройному окупанту на сході та фінансовому диктату з заходу, але в першу чергу, щоб знищити цю владу, яка помилково називається українська", – сказав голова "Національного корпусу".

Білецький наголосив, що вони вимагають негайного розірвання дипломатичних відносин між Україною та Росією.

"Ми вимагаємо розірвання дипвідносин з РФ і врешті-решт дієвого механізму імпічменту президента та відкликання депутатів. Ми українські націоналісти об’єднані і рішучі, як ніколи. Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, в нас вистачить сміливості і сил, і рішучості саморозпустити цю Верховну раду – повірте, ми це зробимо. Ми зібрались для того, щоб почати боротьбу за владу, щоб вона була більше не крадійська, а українська", – закінчив свій виступ Андрій Білецький.


Вам также может понравиться

Он говорил об этом еще в 2015 году... и почему-то его слова стали пророческими РЕПОСТ! Елена Кравец попросила помощи у подписчиков, давайте скинемся хотя бы по 1$ (видео) Мэр Конотопа обратился к Порошенко: у тебя остались считанные часы чтобы уйти с поста Президента "Ему верят. Он очень воспитанный и умный" - Анастасия Приходько считает, что Святослав Вакарчук мог бы возглавить страну (видео)

рекомендуем

Закрыть
Это не фейк.Топ 13 попыток убить ПУТИНА
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/0/8/2n6dq25aed6b/index.html#fb