Всім хто називає "95 Квартал" "РУСКІМІ СІПАРАТІСТАМІ І ПРІДАТЄЛЯМІ" обов'язково до перегляду це відео... Висновки робіть самі

Просмотры 713 05 декабря 2017
Реклама
Друзі, сьогодні, 5 грудня, у світі відзначається Міжнародний день волонтера.
Щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу країну сильнішою!
Напередодні Дня волонтера серіал «Слуга народа» та його творці були нагороджені орденами «За боротьбу з корупцією» засобами кінематографу та телебачення. Крім того, нагороди отримали всі актори студії «Квартал 95» - Владимир Зеленский, Евгений Кошевой, Олександр Пікалов, Елена Кравец, Stepurik Kazanin, Юрий Корявченков, Юрій Крапов, Мика Фаталов (Mika Fatalov) – за активну та системну моральну та матеріальну допомогу волонтерам і українським військовим протягом кількох останніх років.
Загалом було нагороджено майже 100 волонтерів відзнаками різних рівнів, тих активістів, хто з часів Революції Гідності докладає зусиль для відстоювання державності та демократії в незалежній Україні.
Дякуємо вам!

Джерело

Вам также может понравиться

"Я не хочу содержать генералов - сепаров!", - Боец АТО метко прокомментировал драку между генералом и ветераном АТО. Захарченко еще раз дико опозорился, появилось эпичное видео Шикарный троллинг украинцем русского. Смотреть всем и ржать ! "Мусорный бак теперь твой дом !". Смотрите что бойцы АТО сделали с врачом из-за медицинского беспредела

рекомендуем

Закрыть
Плохой день для "ру***ого мира": вслед за Киргизией Казахстан "нокаутировал" Кремль решением об окончательном переходе на латиницу.
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/2/0/i44zg361is4e/index.html#fb