Всім хто називає "95 Квартал" "РУСКІМІ СІПАРАТІСТАМІ І ПРІДАТЄЛЯМІ" обов'язково до перегляду це відео... Висновки робіть самі

Просмотры 86305 декабря 2017
Реклама
Друзі, сьогодні, 5 грудня, у світі відзначається Міжнародний день волонтера.
Щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу країну сильнішою!
Напередодні Дня волонтера серіал «Слуга народа» та його творці були нагороджені орденами «За боротьбу з корупцією» засобами кінематографу та телебачення. Крім того, нагороди отримали всі актори студії «Квартал 95» - Владимир Зеленский, Евгений Кошевой, Олександр Пікалов, Елена Кравец, Stepurik Kazanin, Юрий Корявченков, Юрій Крапов, Мика Фаталов (Mika Fatalov) – за активну та системну моральну та матеріальну допомогу волонтерам і українським військовим протягом кількох останніх років.
Загалом було нагороджено майже 100 волонтерів відзнаками різних рівнів, тих активістів, хто з часів Революції Гідності докладає зусиль для відстоювання державності та демократії в незалежній Україні.
Дякуємо вам!

Джерело

Вам также может понравиться

"Или народ Украины остановит эту мафию, или Украины не будет !" - Тимошенко жестко высказалась о власти и ситуации в стране "Мне больно от того, что есть такой факт" - Режиссер "Киборгов" высказался о скандальном поступке "95 Квартала" "Когда Жириновонский сдохнет, то я буду очень рад", - журналист из РФ поставил на уши всю Россию "Satisfaction по-русски!" - Скандальный ведущий присоединился к секс-флешмобу в поддержку российских курсантов (видео)

рекомендуем

Закрыть
Захарченко еще раз дико опозорился, появилось эпичное видео