Щедрий мільйонер подарує квартиру тому, хто попросить про житло. Однак є і важлива умова!

Просмотры 8023 10 января 2018
Реклама
Ви можете не вірити, але це дійсно так і є: мільйонер Марко Робінсон готовий подарувати трикімнатну облаштовану квартиру абсолютно безкоштовно!

48-річний мільйонер віддасть житло вартістю 150 тисяч доларів одній людині або навіть сім’ї, а також оплатить сам податок на власність. Взяти участь в такій благодійній  акції зможе кожен охочий.


Марко – успішний бізнесмен і давно щасливий у шлюбі. Однак він добре пам’ятає, як це – бути бідним.
Спогади з дитинства у чоловіка залишилися жахливі: сон на лавочках, відсутність їжі, постійні прохання допомогти і жебрацтво на вулицях. Однак він повірив у себе і досягнув успіху.


Але є й нюанси: Марко зможе віддати житло лише тим, хто дійсно потребує допомоги, і у якого немає грошей на своє власне. Своїм щедрим вчинком він хоче надихнути інших мільйонерів на благодійні справи. Який молодець!

Джерело

Вам также может понравиться

Блондинки или брюнетки? - Какие женщины больше нравятся мужчинам "Творите добро и оно пойдет за вами!" - Братья Кличко записали трогательное видео к Новому году "Может это, святой рандом, бл*ха, обычные люди так не поют" - Исполнение щедривок в киевском метро привело в восторг сеть (видео) Глисты пулей «вылетят» за ночь! Народное средство

рекомендуем

Закрыть
Печеночные блинчики. Сумасшедший вкус
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/5/5/etyxin81h81i/index.html#fb