Щедрий мільйонер подарує квартиру тому, хто попросить про житло. Однак є і важлива умова!

Просмотры 805510 января 2018
Реклама
Ви можете не вірити, але це дійсно так і є: мільйонер Марко Робінсон готовий подарувати трикімнатну облаштовану квартиру абсолютно безкоштовно!

48-річний мільйонер віддасть житло вартістю 150 тисяч доларів одній людині або навіть сім’ї, а також оплатить сам податок на власність. Взяти участь в такій благодійній  акції зможе кожен охочий.


Марко – успішний бізнесмен і давно щасливий у шлюбі. Однак він добре пам’ятає, як це – бути бідним.
Спогади з дитинства у чоловіка залишилися жахливі: сон на лавочках, відсутність їжі, постійні прохання допомогти і жебрацтво на вулицях. Однак він повірив у себе і досягнув успіху.


Але є й нюанси: Марко зможе віддати житло лише тим, хто дійсно потребує допомоги, і у якого немає грошей на своє власне. Своїм щедрим вчинком він хоче надихнути інших мільйонерів на благодійні справи. Який молодець!

Джерело

Вам также может понравиться

"Корь - это разминка. Это - цветочки. Будет хуже. И корь покажется вам сладкой ягодкой на тортике" - Комаровский о прививках (видео) "Голодная" кутья на Крещенский Сочельник: как ее приготовить В Украину из Иерусалима прибыл Благодатный огонь (видео) Потерявшая ногу на войне Ольга Бенда: "Я лежала на руках у хлопцев, просила: "Дайте воды". Они поили меня с фляжки и отводили глаза…"

рекомендуем

Закрыть
"Люби", "Обними", "Спасибо" - Сеть всколыхнула трогательная реклама (видео)