Щедрий мільйонер подарує квартиру тому, хто попросить про житло. Однак є і важлива умова!

Просмотры 807615 июня 2018
Реклама
Ви можете не вірити, але це дійсно так і є: мільйонер Марко Робінсон готовий подарувати трикімнатну облаштовану квартиру абсолютно безкоштовно!

48-річний мільйонер віддасть житло вартістю 150 тисяч доларів одній людині або навіть сім’ї, а також оплатить сам податок на власність. Взяти участь в такій благодійній  акції зможе кожен охочий.


Марко – успішний бізнесмен і давно щасливий у шлюбі. Однак він добре пам’ятає, як це – бути бідним.
Спогади з дитинства у чоловіка залишилися жахливі: сон на лавочках, відсутність їжі, постійні прохання допомогти і жебрацтво на вулицях. Однак він повірив у себе і досягнув успіху.


Але є й нюанси: Марко зможе віддати житло лише тим, хто дійсно потребує допомоги, і у якого немає грошей на своє власне. Своїм щедрим вчинком він хоче надихнути інших мільйонерів на благодійні справи. Який молодець!

Джерело

Вам также может понравиться

Марсоход Curiosity осматривается - Панорамное видео от NASA Страстная пятница - Чего нельзя делать Ядреный квас за 2 часа: шикарный летний напиток! (видео) "Секунда ролика - это 6 минут в реальном времени" - Гигантский и сверхгорячий корональный дождь на Солнце (видео)

рекомендуем

Закрыть
«Доцьомалися»: Dzidzio і Цибульська щойно стали батьками! В мережі просочились перші фото