Багатодітна мати з народження нещадно катувала молодшого сина: історія Сашка шокувала соцмережі

Просмотры 15903 июня 2017
Реклама
Маленькому хлопчику з села потрібна допомога: зараз дитина знаходиться в "Охмадиті", а до того його з самого народження катувала власна мати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналіст Оксана Сябро.

"Сашко – шостий у своїй родині, і єдиний з дітей, кого рідна мама не любила і жорстоко била – з народження. За шмат їжі – молотком вибила маленькому Сашку два зуба і порвала рот. Катування найменшому вона влаштовувала при старших дітях і при чоловікові. Била жорстоко, по голові, по ногам палицею або рукояткою від ножа, все тіло малого в шрамах, а голова в гематомах", – розповіла Сябро.

Сашка вона з народження виганяла на ніч у холодний сарай, без вікон, у нього не було навіть подушки. Та що подушка, у нього, не було навіть трусиків. Він ходив в обносках від старшого брата. Мама ніколи не говорила йому, що любить. Вона не називала його по імені. Лише матом. За 6 років Сашку не купили жодної іграшки. Йому давали кашу, яку варили собаці.

"Коли старший брат привіз його до нас на програму, аби врятувати, серед літа малий був у старих зимових чоботах, бо іншого взуття у нього просто не було. Ми запитали в Сашка, а про що він мріє? Та малий не знав, що це за слово. Він попросив просто теплий суп і теплу воду, бо востаннє мився рік тому на річці. Це були непрості зйомки, бо мама звісно не знала, що ми знаємо про Сашка, вона хотіла на всю країну розказати про свою багатодітну ідеальну родину і попросити новий дім. Сашка вона не взяла в Київ, сказала, що дитинка хворіє вдома. А сама в Києві з дітьми розважалася і попросилася до програми в Лавру, помолитися за здоровя своїх дітей", – повідомила журналіст

Джерело

Вам также может понравиться

Юрий Касьянов: Убийство Ирины Ноздровской - это открытый, уверенный в своей безнаказанности бандитский беспредел У Львові на АЗС "ОККО" автомобілі замість бензину заправляли водою Вот это красавцы: сеть привели в восторг новые украинские вертолеты ТЕРМІНОВО! Телеканал 1+1 щойно повідомив шокуючу новину, трапилось таке…

рекомендуем

Закрыть
Всеволод Непогодин: Ешьте сами вашу гадкую заливную рыбу