Кондратюк Ш0КУВАВ усіх коментарем про витівку Козловського у Москві (відео)

Просмотры 604115 мая 2018
Реклама

Колишній продюсер співака не знає, яке майбутнє тепер чекає артиста в Україні

Скандал навколо Заслуженого артиста України Віталія Козловського та його концерту в столиці країни-агресора не вщухає. Заради яких грошей співак вирушив у Москву і, можливо, втратив усіх своїх шанувальників на Батьківщині.

Своєю думкою про цей вчинок також з нами поділився і колишній продюсер Козловського Ігор Кондратюк. Як відомо, кілька років тому вони «побили горщики» і Кондратюк заборонив співаку співати пісні, які були написані, поки вони були у тандемі. Але вже тоді Віталік не відрізнявся старанністю, в результаті суд заборонив йому виїзд з країни на 83 роки, поки він не виплатить колишньому шефу неустойку.

– Ігор, яка ситуація зараз з вашої тяганиною? Козловський вже став виїзним?

– Після всього того, що він утнув, ніякої дружби немає. Більше того – я його знати не хочу! Заборона на виїзд за кордон зняла виконавча служба, після того, як Козловський виплатив стягнення на нашу користь за рішенням п’яти програних ним судів, щодо порушення ним авторського права.

– А що стосується його поїздки до Москви? Що ви думаєте з цього приводу?

– Я вважаю колабораціонізм злочином!

– Як ви думаєте, після такого, у нього як у співака є майбутнє в Україні?

– Мені байдуже. Це запитання не до мене.

– Тоді питання особисто вам. Чим ви зараз займаєтеся? Над якими проектами працюєте?

– Я зараз продовжую знімати караоке на Майдані. Всі плани, які у мене є в голові я не хочу розкривати, поки вони не будуть втілені у життя. І якщо у мене все вийде, то всі про це відразу дізнаються.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що рідне місто відріклося від Козловського через його аморальну поведінку.

Джерело

Вам также может понравиться

У російської plus-size моделі в Каннах на червоній доріжці злетіло плаття. Відео ганьби облетіло всі світові ЗМІ "Здесь сломана кость, уже поставили пластину" - В России экс-депутат жестоко избил известного музыканта DJ Smash (видео) Вакарчук "спалился" - Коллега музыканта раскрыла его президентские амбиции СРОЧНЫЕ НОВОСТИ !!! Саакашвили со сторонниками направился к Порошенко - под Администрацию стягивают военную технику: кадры

рекомендуем

Закрыть
Краса страшна сила: як виглядають чоловіки жінок, схиблених на пластиці