Кондратюк Ш0КУВАВ усіх коментарем про витівку Козловського у Москві (відео)

Просмотры 605415 июня 2018
Реклама

Колишній продюсер співака не знає, яке майбутнє тепер чекає артиста в Україні

Скандал навколо Заслуженого артиста України Віталія Козловського та його концерту в столиці країни-агресора не вщухає. Заради яких грошей співак вирушив у Москву і, можливо, втратив усіх своїх шанувальників на Батьківщині.

Своєю думкою про цей вчинок також з нами поділився і колишній продюсер Козловського Ігор Кондратюк. Як відомо, кілька років тому вони «побили горщики» і Кондратюк заборонив співаку співати пісні, які були написані, поки вони були у тандемі. Але вже тоді Віталік не відрізнявся старанністю, в результаті суд заборонив йому виїзд з країни на 83 роки, поки він не виплатить колишньому шефу неустойку.

– Ігор, яка ситуація зараз з вашої тяганиною? Козловський вже став виїзним?

– Після всього того, що він утнув, ніякої дружби немає. Більше того – я його знати не хочу! Заборона на виїзд за кордон зняла виконавча служба, після того, як Козловський виплатив стягнення на нашу користь за рішенням п’яти програних ним судів, щодо порушення ним авторського права.

– А що стосується його поїздки до Москви? Що ви думаєте з цього приводу?

– Я вважаю колабораціонізм злочином!

– Як ви думаєте, після такого, у нього як у співака є майбутнє в Україні?

– Мені байдуже. Це запитання не до мене.

– Тоді питання особисто вам. Чим ви зараз займаєтеся? Над якими проектами працюєте?

– Я зараз продовжую знімати караоке на Майдані. Всі плани, які у мене є в голові я не хочу розкривати, поки вони не будуть втілені у життя. І якщо у мене все вийде, то всі про це відразу дізнаються.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що рідне місто відріклося від Козловського через його аморальну поведінку.

Джерело

Вам также может понравиться

Одружилися у 90-х: журналісти розсекретили ім’я дружини Олега Винника, та показали його стареньку сестру(відео) "Сибирь не наша, все на китайском" - Лолита побывала в Иркутске и сообщила, что России там больше нет (видео) "Satisfaction по-русски!" - Скандальный ведущий присоединился к секс-флешмобу в поддержку российских курсантов (видео) Помоліться, хто може: у родині "Фагота" з ТНМК сталося горе...

рекомендуем

Закрыть
Ані Лорак розлютила УКРАЇНСЬКИХ шанувальників новим відео, яке вона розмістила в Instagram