Блискучий вибір!!! Очільниця Верховного Суду вчилася на трійки, освіту здобула заочно й останні 15 років практично не займалася судовою діяльністю!!!

Просмотры 645 12 декабря 2017
Реклама

Очільниця Верховного Суду вчилася на трійки, освіту здобула заочно й останні 15 років практично не займалася судовою діяльністю!!!

Новий Верховний Суд на першому засіданні пленуму обрав Валентину Данішевську своєю головою строком на чотири роки. За неї таємно проголосували 67 із 111 суддів.

Експерт Михайло Жернаков: Валентина Данішевська походить із Запоріжжя, освіту юриста здобула заочно в Одеському державному університеті імені Мечникова.

Майже шість років працювала суддею в Арбітражному суді Запорізької області. Її кандидатуру внесли раптово, так само як раптово підтримали аж 67 суддів із 111 осіб.

Але чудес не буває! Без узгодження з Адміністрацією Президента такого рішення не було б. А насправді справами завідуватиме її заступник — одіозний Богдан Львов, керований з Адміністрації Президента.

Він має погану репутацію, є фігурантом низки резонансних справ, відтак отримав негативний висновок від Громадської ради доброчесності.

На моє переконання, ця людина не має бути головою Верховного Суду, — каже голова ГО «Правова держава» Ростислав Кравець. — Якщо глянути її додаток до диплому, то навчалася вона здебiльшого на трійки.

Крім того, останні 15 років (з 2001-го) вона практично не займалася суддівською діяльністю. Це означає, що в пані Данішевської лише теоретичне уявлення про те, як сьогодні працюють українські суди.

А той факт, що була суддею Третейського суду, який вирішує спори між позичальниками та банками здебільшого на користь останніх, теж навряд чи добра характеристика для голови ВСУ.

Джерело

Вам также может понравиться

"Все гениальное - просто!" - В Полтаве ямы на дороге зазипають обычной землей с обочины! Насяльника сказал это ноу-хау Вгадайте хто влетів у кабінет до Холодницького коли Аль-Джазіра брала інтерв’ю щодо корупції? (відео) Охота на "Синих китов": в Николаеве парень имитировал самоубийство, чтобы поймать кураторов "групп смерти" “От, як ви думаєте, за що воюють «сепари»? Не російські офіцери, а місцеві люмпени. За Росію? За приєднання до неї? Я теж так думав…” – Цаплієнко

рекомендуем

Закрыть
"На чем свезли стадо в Донецк? Стройные колонны... автобусов!" - "Услышти низависимый Данбас, епта!"
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/8/2/0sn9fsnzpfyj/index.html#fb