Журналісти виклали секретну інформація про політика Тетяну Чорновол… Ніхто би і не подумав про Таке! (Документ)

Просмотры 342216 апреля 2018
Реклама

На різних інтернет-ресурсах, в тому числі і на SKELET-info, опубліковані дані і документи, що підтверджують те, що половина українських політиків, яка масово «перефарбувалися» в євроінтеграторів і патріотів, є судимими, мають довідку з психлікарні або приймають наркотики.

Представник Народного Фронту Тетяна Чорновіл була раніше судимою і у неї є довідка з психіатричної лікарні в якій значиться, що нинішній парламентарій «схильна до гострої емоційної депресії і непередбачених кроків» .

Лідер РП Олег Ляшко був двічі судимим за економічні злочини.

Юлія Тимошенко двічі судима: в 1996-1997 роках і в 2011. Після другої судимості Тимошенко посадили в тюрму. Крім того, її звинувачували у вбивстві українського бізнесмена Євгена Щербаня. Однак вину Тимошенко так і не довели, а всі документи по справі та свідки пропали.

Сергій Пашинський з НФ відсидів термін за крадіжку $ 4 млн.

Ігор Мосійчук з РП – двічі судимий до початку політичної кар’єри і вже будучи нардепом.

Євген Дейд і Андрій Білецький (обидва з НФ) – Судимості за тяжкі злочини.

Їх колега по партії В’ячеслав Костянтинівський також судимий, співпрацював з мафією, входив в злочинні угруповання України і США.

Арсен Аваков – судимий, має тісні зв’язки з італійською мафією.

Глава ВРУ Андрій Парубій має довідку про розумову відсталість.

Нинішній Президент України Петро Порошенко був учасником гучних корупційних скандалів. Однак жодна зі справ так і не дійшла до суду.

За інформацією видання, найбільша кількість злочинців з офіційними судимостями пройшли в Парламент України 8 скликання за квотою БПП і Народного Фронту. (Списки є у відкритому доступі). Журналісти відзначили, що в світі немає аналогічних країн, щоб стільки наркоманів, людей з довідками з психлікарень і злочинців управляли країною.

Джерело

Вам также может понравиться

"Мы тебя и твоих детей закопаем!" - Всплыли жуткие подробности "кровавой сессии" в Черкассах (видео) "На чем свезли стадо в Донецк? Стройные колонны... автобусов!" - "Услышти низависимый Данбас, епта!" Паспорта ДНР шокировали весь мир. Посмотрите что сами жители Донецка думают по этому поводу (Видео) "Молодец, все рассказала для Гааги", - боевик "Корса" призналась, что вела артобстрелы под украинскими флагами. Кадры

рекомендуем

Закрыть
"Вова плачет и рвет волосы на *опе" - Независимость поддерживают 85% населения Украины - социолог