"ТИМ ЯНГОЛАМ, ЯКИХ ВЖЕ НЕМА" - ДІТИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЗАСПІВАЛИ ОСОБЛИВУ КОЛЯДКУ (відео)

Просмотры 35 08 января 2018
Реклама

Діти Героїв Небесної Сотні та Камерний дівочий хор КССМШІ імені Миколи Лисенка (Київської середної спеціалізованої музичної школи-інтернату) з нагоди Різдва Христового заспівали "Колядку для Янголів", передає gazetka з посиланням на 5 канал.

Ініціативу спільно записати колядку висловили діти та менші брати й сестри Героїв Небесної Сотні, адже саме у Святий Вечір традиційно згадують тих, кого немає поряд.

Колядку діти присвятили Янголам-Охоронцям, які зараз знаходяться на Небесах. Саме ці герої першими рушили на Майдан боронити власну країну та українські цінності. Тепер вже їхні діти продовжують цю справу і згадують про загиблих під час Революції Гідності рідних - із гордістю та жалем за тими, кого вже не повернеш. Але тими, хто на власному прикладі показав, яким має бути справжній українець.

Вам также может понравиться

КрАЗ Modular - новый проект украинского модульного внедорожника (видео) Зябкость рук и ног, шум в ушах, головокружение и частые головные боли, реагирование на смену погоды – это все признаки потери эластичности сосудов "Творите добро и оно пойдет за вами!" - Братья Кличко записали трогательное видео к Новому году Вылечить почки и похудеть, выполняя по утрам 2 даосских упражнения!

рекомендуем

Закрыть
Как побороть похмелье: ученые назвали способ
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/7/8/dl7jxhkvkt5c/index.html#fb