"ТИМ ЯНГОЛАМ, ЯКИХ ВЖЕ НЕМА" - ДІТИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЗАСПІВАЛИ ОСОБЛИВУ КОЛЯДКУ (відео)

Просмотры 3808 января 2018
Реклама

Діти Героїв Небесної Сотні та Камерний дівочий хор КССМШІ імені Миколи Лисенка (Київської середної спеціалізованої музичної школи-інтернату) з нагоди Різдва Христового заспівали "Колядку для Янголів", передає gazetka з посиланням на 5 канал.

Ініціативу спільно записати колядку висловили діти та менші брати й сестри Героїв Небесної Сотні, адже саме у Святий Вечір традиційно згадують тих, кого немає поряд.

Колядку діти присвятили Янголам-Охоронцям, які зараз знаходяться на Небесах. Саме ці герої першими рушили на Майдан боронити власну країну та українські цінності. Тепер вже їхні діти продовжують цю справу і згадують про загиблих під час Революції Гідності рідних - із гордістю та жалем за тими, кого вже не повернеш. Але тими, хто на власному прикладі показав, яким має бути справжній українець.

Вам также может понравиться

"У меня есть друг Петя. И у него есть жена Мила, которую все называют Мила-Пила. И вот как-то я приглашаю их к себе на дачу в Поконо..." Гимн Украины на одном из самых красивых и больших стадионов Украины в Донецке! (видео) "Голодная" кутья на Крещенский Сочельник: как ее приготовить "Этот тест не раздражает и не вредит" - Инженеры Boston Dynamics били робособаку хоккейной клюшкой (видео)

рекомендуем

Закрыть
Как побороть похмелье: ученые назвали способ