"ТИМ ЯНГОЛАМ, ЯКИХ ВЖЕ НЕМА" - ДІТИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЗАСПІВАЛИ ОСОБЛИВУ КОЛЯДКУ (відео)

Просмотры 3808 января 2018
Реклама

Діти Героїв Небесної Сотні та Камерний дівочий хор КССМШІ імені Миколи Лисенка (Київської середної спеціалізованої музичної школи-інтернату) з нагоди Різдва Христового заспівали "Колядку для Янголів", передає gazetka з посиланням на 5 канал.

Ініціативу спільно записати колядку висловили діти та менші брати й сестри Героїв Небесної Сотні, адже саме у Святий Вечір традиційно згадують тих, кого немає поряд.

Колядку діти присвятили Янголам-Охоронцям, які зараз знаходяться на Небесах. Саме ці герої першими рушили на Майдан боронити власну країну та українські цінності. Тепер вже їхні діти продовжують цю справу і згадують про загиблих під час Революції Гідності рідних - із гордістю та жалем за тими, кого вже не повернеш. Але тими, хто на власному прикладі показав, яким має бути справжній українець.

Вам также может понравиться

Известный дрифтер из США испытал свой пикап на адском Нюрбургринге (яркое видео) На утро всё как рукой сняло. Кашель и бронхит проходят вмиг. Достаточно выпить перед сном это натуральное средство! Как бабка нашептала ЦЕЙ ЧОЛОВІК ВАШЕ СПАСІННЯ! Рівненський знахар: “До мене зазвичай їдуть ті, кого вже відправили помирати” Ядреный квас за 2 часа: шикарный летний напиток! (видео)

рекомендуем

Закрыть
Марсоход Curiosity осматривается - Панорамное видео от NASA