"ТИМ ЯНГОЛАМ, ЯКИХ ВЖЕ НЕМА" - ДІТИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЗАСПІВАЛИ ОСОБЛИВУ КОЛЯДКУ (відео)

Просмотры 3708 января 2018
Реклама

Діти Героїв Небесної Сотні та Камерний дівочий хор КССМШІ імені Миколи Лисенка (Київської середної спеціалізованої музичної школи-інтернату) з нагоди Різдва Христового заспівали "Колядку для Янголів", передає gazetka з посиланням на 5 канал.

Ініціативу спільно записати колядку висловили діти та менші брати й сестри Героїв Небесної Сотні, адже саме у Святий Вечір традиційно згадують тих, кого немає поряд.

Колядку діти присвятили Янголам-Охоронцям, які зараз знаходяться на Небесах. Саме ці герої першими рушили на Майдан боронити власну країну та українські цінності. Тепер вже їхні діти продовжують цю справу і згадують про загиблих під час Революції Гідності рідних - із гордістю та жалем за тими, кого вже не повернеш. Але тими, хто на власному прикладі показав, яким має бути справжній українець.

Вам также может понравиться

"В форме писанки" - В Канаде выпустят монету, олицетворяющую украинские традиции (видео) "Может это, святой рандом, бл*ха, обычные люди так не поют" - Исполнение щедривок в киевском метро привело в восторг сеть (видео) Вселенский Wi-Fi от Маска - Когда интернет покроет всю планету Блондинки или брюнетки? - Какие женщины больше нравятся мужчинам

рекомендуем

Закрыть
Вы больше никогда не будете печь торты: Самый вкусный десерт «ТИРАМИСУ»…