На "новій пошті" в мене проблем досі не було! Але сьогодні… Поліз перевіряти пакети, повисипав все на підлогу! Кажу, що ви робите?,— волонтер

Просмотры 120720 февраля 2018
Реклама
Сьогодні був прикрий випадок.... В Новій пошті в мене проблем досі не було! Прихожу відправити посилку Монголу (ОУН)... Катруся Коханівська попросила занятись (бо в мене досвід є. Дала гроші на посилку). Продукти в двох пакетах, бо крім того, що купувала, ще у Раєчкі Шматко взяла кашки. То на пошту вже ледь дотопала. Здивувало, що людей майже нема. У нас в районі черги завжди, хоча дуже швидко обслуговують. На порозі стоїть молодий чоловік, досьть наглий! Прошу продати коробку... А він одразу - для чого? Кажу, посилку відправити. "Я должен проверить, что вы отправляете!" Я кажу - продукти! Поліз перевіряти пакети, повисипав все на підлогу! Кажу, що ви робите? Це ж продукти! Це чмо віповідає, що проукти "чище станут"! Прорвав пакет з цукром! В інше відділення не було ні часу ні сили йти! Написала скаргу! Але воно стояло ржало, кажучи, що все одно потім перепише! 
Не дозволив положити пачку масла вершкового, три лимони та пакет сметани (стр. годності до 3.03.2018), як "скоропортящиеся продукты"... все інше відправила... настрій зіпсований! Не дивно, що пошта порожня! Може хто знає, як відстояти права, якщо так "обслуговоють", отримуючи гроши, та ніякої відповідальності за беззаконні дії!

Нова пошта - 22 відділення, вул. Ревуцького, 26
P.S. По цьому випадку по обслуговавування в Новій пошті... КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ТОГО, щоб фізично розбиратись з цім співробітником! Люди! Прошу залишатись лдми! Не схожими на ого придурка! Його треба звільнити! І пиання було, куди ще можна поскаржитись, щоб то було дієво! Тим паче, що воно мале та слабе...
ЗРАНКУ ПРИЙШЛО ВИБАЧЕННЯ ВІД НОВОЇ ПОШТИ, НАПИСАЛИ, ЩО БУДУТЬ РОЗБИРАТИСЬ З ЦІМ ПИТАННЯМ! ЗАПЕВНИЛИ, ЩО ПОДАЛІ ПОСТАРАЮТЬСЯ УНИКНУТИ ТАКИХ НЕПОРОЗУМІНЬ!

Лилия Сулейманова

Вам также может понравиться

Турист из Москвы попал во Львов... Что там с ним происходило не может представить никто. Смотрим Мощнейшие санкции США: вскрылся неожиданный нюанс "кремлевского доклада" Насіров вийшов із СІЗО: «Дякую родині, що знайшли шалену суму». Реакція соцмереж “Россия, Россия”, но чего кричать, если здесь Украина”: маленький Ваня порвал Сети своим рассказом об Украине (Видео)

рекомендуем

Закрыть
Эту "трассу будущего" должен видеть каждый... Встречайте "дорогу в ад" Николаев - Кривой Рог