ТЕРМІНОВО! Невідомі підпалили ліс у заповідній зоні! Масштабна пожежа охопила КАРПАТИ (ВІДЕО)

Просмотры 83216 апреля 2018
Реклама

На Львівщині підпалили ліс у заповідній зоні: масштабна пожежа охопила цілу гору

На території Національного парку Сколівські бескиди у с. Корчин Сколівського району Львівської області.

За його словами, масштабна пожежа охопила цілу гору Коник, яка є найвищою горою у цій частині Сколівського району.

«Очевидці кажуть, що займання відбулося відразу у кількох місцях. На місце пожежі прибула пожежна частина з міста Сколе, яка за 5 годин змогла опанувати становище. Також на місце пожежі прибули сільський голова с. Корчин та місцевий лісничий Ігор, які підтвердили, що навмисні підпали сухого лісу та трави тепер відбуваються досить часто.

У місцевих лісах відбуваються незаконний крадіж лісу, тому є припущення, що злочинці намагалися замести сліди злочину. В лісі є кілька маленьких підпільних пилорам. Крім того, намагання підпалити Національний парк зловмисники могли скоїти у провідну неділю, коли більшість рятівних служб відпочивали», — розповів Мар‘ян Лопата.

Джерело

Вам также может понравиться

"Мы имеем большую страну с ядерным оружием в голове которой закомплексованный маленький бздюк" - Алексей Арестович (2 ч. видео) Рекордный обвал гривны - Нацбанк обнародовал неутешительный курс валют «Землю у нас ще не всю розікрали»! Відповідь студентки Гройсману «порвала» Інтернет… (ВІДЕО) "Штурм Лондона откладывается" - Экс-главарь боевиков рассказал о массовом бегстве террористов "ДНР" (видео)

рекомендуем

Закрыть
В Україні зняли обмеження на отримання землі: кому пощастило