"Оце повезло!" Жінка в кишені пальта, яке купила в “секонхенді” знайшла $17 тисяч дол США

Просмотры 107130 января 2018
Реклама
Чотири конверта з готівкою в кишені вживаного одягу знайшла співробітниця магазину. З’ясувалося, що жінка здала пальто свого покійного чоловіка

В американському місті Даллас, штат Техас, жінка здала в єврейський магазин секонд-хенду старе пальто, в кишені якого, як виявилося, лежали $ 17 050 готівкою. Про це пише газета  Algemeiner .

Чотири банківських конверта з грошима виявила співробітниця магазину, що оглядала пальто.

Зіставивши ім’я, написане на одному з конвертів, з базою даних дарувальників магазину, менеджери з’ясували, що пальто здала 78-річна жінка Шері, а одяг належала її покійному чоловікові.

Дізнавшись про знахідку, вдова дуже здивувалася, так як нічого не знала про ці гроші, відкладених, ймовірно, її чоловіком.

Шері також зазначила, що після смерті чоловіка в січні 2017 року вона опинилася в скрутному фінансовому становищі через брак грошей для оплати рахунків.

Магазин передав вдові всю знайдену суму. Та в свою чергу віддячила знайшла гроші співробітницю за чесність, подарувавши їй тисячу доларів.

У грудні 2017 року західноафриканська держава Сьєрра-Леоне  продало  на аукціоні один з найбільших в світі необроблених алмазів за $ 6,5 млн для фінансування проектів з розвитку країни.

Вам также может понравиться

Мышиный лайфхак - Как пролезть в крошечное отверстие? (видео) "Перекрытый хайвей и километровый кортеж" - Как в США прощались с погибшим полицейским (видео) "Не шутите со мной!" - "Сердитая кошка" отсудила $ 710 000 у производителя напитков Grenade Beverage (видео) "До 3 лет в тюрьме" - Украинцы могут нести уголовную ответственность за предложение руки и сердца (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Перекрытый хайвей и километровый кортеж" - Как в США прощались с погибшим полицейским (видео)