"Оце повезло!" Жінка в кишені пальта, яке купила в “секонхенді” знайшла $17 тисяч дол США

Просмотры 106230 января 2018
Реклама
Чотири конверта з готівкою в кишені вживаного одягу знайшла співробітниця магазину. З’ясувалося, що жінка здала пальто свого покійного чоловіка

В американському місті Даллас, штат Техас, жінка здала в єврейський магазин секонд-хенду старе пальто, в кишені якого, як виявилося, лежали $ 17 050 готівкою. Про це пише газета  Algemeiner .

Чотири банківських конверта з грошима виявила співробітниця магазину, що оглядала пальто.

Зіставивши ім’я, написане на одному з конвертів, з базою даних дарувальників магазину, менеджери з’ясували, що пальто здала 78-річна жінка Шері, а одяг належала її покійному чоловікові.

Дізнавшись про знахідку, вдова дуже здивувалася, так як нічого не знала про ці гроші, відкладених, ймовірно, її чоловіком.

Шері також зазначила, що після смерті чоловіка в січні 2017 року вона опинилася в скрутному фінансовому становищі через брак грошей для оплати рахунків.

Магазин передав вдові всю знайдену суму. Та в свою чергу віддячила знайшла гроші співробітницю за чесність, подарувавши їй тисячу доларів.

У грудні 2017 року західноафриканська держава Сьєрра-Леоне  продало  на аукціоні один з найбільших в світі необроблених алмазів за $ 6,5 млн для фінансування проектів з розвитку країни.

Вам также может понравиться

Как избавиться от зубного налета и отбеливать зубы без дорогостоящих процедур. Вам понравится это средство! Как гадать на суженого? - Гадание в ночь на Рождество является самым судьбоносным, ведь именно в эту ночь все окутано волшебством Вы больше никогда не будете печь торты: Самый вкусный десерт «ТИРАМИСУ»… Единственный продукт, который убивает все вирусы, грибок, бактерии одновременно!

рекомендуем

Закрыть
ДОКТОР БУБНОВСКИЙ: «ПОКА НЕ ЛОПНУЛ НИ ОДИН СОСУД В МОЗГУ, ЗАКЛИНАЮ…»