СЬОГОДНІ ТРЕТЯ ПРЕЧИСТА: КОГО НЕ МОЖНА У ЦЕЙ ДЕНЬ ПУСКАТИ ДО ДОМІВКИ

Просмотры 67604 декабря 2017
Реклама
4 грудня Православна Церква відзначає введення у храм Пресвятої Діви Марії – Третю Пречисту. Цей день вважається великим святом. Що варто зробити у цей день, і що не можна робити у це свято?

Третя Пречиста завершує осінній сезон церковних свят і починає зимовий. Головною метою відзначення цього дня було накликати добробут та багатство на майбутній рік.

Наші пращури вважали, хто перший вранці на Введення прийде до хати, той буде першим посланцем добра чи лиха. Коли першим до домівки увійде молодий чоловік, то наступний рік у хаті всі будуть здорові і вестимуться гроші. Якщо ж у двері постукає бідний, старий та немічний, це до хвороб та злиднів.

Найгіршою прикметою вважали прихід до хати старої жінки. Кажуть, що недобре, коли в цей день хтось приходить щось позичати.

Від Введення до Благовіщення не можна копати землю, бо вона спочиває і на літо сили набирається. Як інші річні свята, Введення пов’язувалося з культом помepлих. Вважається, що у цей день Бог відпускає праведні душі подивитися на своє тiло, тому воно називається Видінням.

Джерело

Вам также может понравиться

Кузьма на "Бандерштаті" в форматі коломийок про ху#ло і моск#лів Скандал на Евровидении 2017: на Верку Сердючку подают в шведский суд "Шах и мат Киселевым и компании" - Жителя Донецка поразил марш в честь Бандеры в Днепре (видео) Крайне сложные условия: синоптик предупредила о резком ухудшении погоды в Украине

рекомендуем

Закрыть
"Покажите это видео россиянам !" Что киевляне думают о санкциях к «ВКонтакте» и «Одноклассники»