СЬОГОДНІ ТРЕТЯ ПРЕЧИСТА: КОГО НЕ МОЖНА У ЦЕЙ ДЕНЬ ПУСКАТИ ДО ДОМІВКИ

Просмотры 68104 декабря 2017
Реклама
4 грудня Православна Церква відзначає введення у храм Пресвятої Діви Марії – Третю Пречисту. Цей день вважається великим святом. Що варто зробити у цей день, і що не можна робити у це свято?

Третя Пречиста завершує осінній сезон церковних свят і починає зимовий. Головною метою відзначення цього дня було накликати добробут та багатство на майбутній рік.

Наші пращури вважали, хто перший вранці на Введення прийде до хати, той буде першим посланцем добра чи лиха. Коли першим до домівки увійде молодий чоловік, то наступний рік у хаті всі будуть здорові і вестимуться гроші. Якщо ж у двері постукає бідний, старий та немічний, це до хвороб та злиднів.

Найгіршою прикметою вважали прихід до хати старої жінки. Кажуть, що недобре, коли в цей день хтось приходить щось позичати.

Від Введення до Благовіщення не можна копати землю, бо вона спочиває і на літо сили набирається. Як інші річні свята, Введення пов’язувалося з культом помepлих. Вважається, що у цей день Бог відпускає праведні душі подивитися на своє тiло, тому воно називається Видінням.

Джерело

Вам также может понравиться

А син ніколи не побачить тата.. У легендарного захисника Авдіївки сьогодні народився син.. Через 8 місяців після його смерті.. У центрі Києва горить будинок (відео) "D0л60е6изм развели! Телега впереди лошади" - Главу Одещины возмутила оригинальная уборка снега дорожниками (видео) "Путин больше не откусит": в США напророчили падение России из-за Украины

рекомендуем

Закрыть
"В Кремле паника, а у в#ты подгорает!" - "Кровавый Пастор" обнародовал видео первого запуска украинской крылатой ракеты