Неймовірне відео! - Генічеський район урочисто зустрів військовослужбовців 34 батальйону 57 Окремої мотопіхотної бригади

Просмотры 77606 июня 2018
Реклама
Генічеський район урочисто зустрів військовослужбовців 34 батальйону 57 Окремої мотопіхотної бригади, які повернулися із зони бойових дій на Сході України.

Тепер можна говорити офіційно, що 34 батальйон наш! Підрозділ буде постійно дислокуватися в Новоолексіївці на території училища № 23, а штаб 57 бригади розміститься в Новій Каховці.

На кордоні району колону з бойовою технікою та особовим складом з хлібом-сіллю зустрічали місцеві волонтери, а Василь Доган подарував командиру Сергію Шпанко прапор Генічеського району. У цей час глава Генічеської райгосадмінітраціі відразу кинувся «на броню» і на марші у військовій формі практичний не відрізнявся від військовослужбовців.

Источник tabloid

Вам также может понравиться

"Мясо опасно для здоровья" - Супрун рассказала, чего бояться (видео) Его боялся даже Янукович - Последний мольфар предсказал судьбу Украины (видео) Жена изменила своему мужу и попросила помочь вынести чемоданы. Посмотрите, что из этого вышло (видео 18+) "Этот тест не раздражает и не вредит" - Инженеры Boston Dynamics били робособаку хоккейной клюшкой (видео)

рекомендуем

Закрыть
"До 3 лет в тюрьме" - Украинцы могут нести уголовную ответственность за предложение руки и сердца (видео)