Неймовірне відео! - Генічеський район урочисто зустрів військовослужбовців 34 батальйону 57 Окремої мотопіхотної бригади

Просмотры 76906 июня 2018
Реклама
Генічеський район урочисто зустрів військовослужбовців 34 батальйону 57 Окремої мотопіхотної бригади, які повернулися із зони бойових дій на Сході України.

Тепер можна говорити офіційно, що 34 батальйон наш! Підрозділ буде постійно дислокуватися в Новоолексіївці на території училища № 23, а штаб 57 бригади розміститься в Новій Каховці.

На кордоні району колону з бойовою технікою та особовим складом з хлібом-сіллю зустрічали місцеві волонтери, а Василь Доган подарував командиру Сергію Шпанко прапор Генічеського району. У цей час глава Генічеської райгосадмінітраціі відразу кинувся «на броню» і на марші у військовій формі практичний не відрізнявся від військовослужбовців.

Источник tabloid

Вам также может понравиться

"Мясо опасно для здоровья" - Супрун рассказала, чего бояться (видео) "Оце повезло!" Жінка в кишені пальта, яке купила в “секонхенді” знайшла $17 тисяч дол США Известный дрифтер из США испытал свой пикап на адском Нюрбургринге (яркое видео) “Всі українці шахраї, наші люди готові взяти все, що криво лежить” - Експеримент телеканалу вразив (видео)

рекомендуем

Закрыть
Убивает раковые клетки за 42 дня - Ученый придумал напиток, который помог тысячам людей