Ukraine
28 декабря 2017 ( Просмотры 437 )
Реклама

Розстріли на Майдані: стало відомо, хто наказав снайперам відкрити вогонь

Колишній командувач Внутрішніх військ України Станіслав Шуляк давав команду снайперам стріляти по мітингувальникам на Майдані.

Про це заявив політик і громадський діяч, лідер правозахисного руху "Сила права" Андрій Сенченко на засіданні суду у справі про держзраду втікача-президента Віктора Януковича.

"У цей день мені подзвонив перший заступник Внутрішніх військ України Коноплянник. Ми з ним давно знайомі. Він мені подзвонив рано вранці, попросив підійти на перехрестя Садової і Грушевського", - зазначив він.

Він розповів, що зустрівся із Коноплянником і пішов у сквер.

"У районі 9 ранку з правого під'їзду Кабміну вийшла група, гуськом, хлопців у чорній формі. У руках у них були довгі футляри. Він сказав, що Шуляк дав наказ снайперам виходити на Європейську площу. Ми спостерігали, як вони спускалися. Була команда - якщо хоч хтось похитнеться у шеренгах Внутрішніх військ, стріляти на поразку в мітингувальників", - наголосив Сенченко.

Джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Одеса, ТРИМАЙСЯ!! Людоньки ви тільки погляньте, що там зараз робиться. Це, що АПОКАЛІПСИС почався. ВІДЕО "Краще дві маленькі, але живі" - Церква КП закликає не нести на кладовища штучні квіти "Росія влаштовує в Україні другу війну" - Мирослав Гай Тащить Путина в Гаагу пока что нельзя. Сначала он должен прибрать за собой