Перед смертю вона тихенько покликала маму…”: Жертва зґвалтування померла в черзі на прийом до лікаря

Просмотры 417510 января 2018
Реклама
21-річну Бетані ШИПС згвалтував її хлопець, 23-річний Беррі Фінч. Хлопця вже засудили і відправили за ґрати на шість років, а ось дівчина перейшла під домашнє спостереження психіатра і щільно підсіла на психотропні препарати.

З моменту згвалтування дівчина стала одержима своєю вагою і стала зловживати препаратами для позбавлення від зайвої ваги. Одного разу вона прийняла занадто багато таблеток і їй стало погано. Бетані встигла написати своїй подрузі СМС, додавши емодзі зі сльозами. Воно стало останнім в її житті.

"Я тільки що прийняла дозу таблеток для схуднення більше, ніж потрібно. Я приголомшена, і мені страшно про це кому-небудь розповідати, адже це, схоже, моє 15-те передозування!", – останнє СМС Бетані ШИПС

Батьки дівчини, 52-річний Дуг і 57-річна Керол, екстрено відвезли її в лікарню. Вони вимагали терміново прийняти вмираючу дочку, але пацієнтів в черзі перед нею було занадто багато, всі ліжка в реанімаційній були зайняті.

"Це був один з найбільш завантажених днів, які я коли-небудь бачила за кілька днів своєї роботи в лікарні Вустершир Роял", – говорить доктор Аліреза Ніроуманд.

Жоден лікар не заглянув в історію хвороби Бетані, де говорилося про попередні проблеми з препаратами та психологічного стану дівчини. Через 20 хвилин дівчина втратила свідомість в черзі і померла. Перед смертю вона тихенько три рази покликала маму.

Джерело

Вам также может понравиться

"Мальчики - будущие ихтамнеты, девочки - вдовы ихтамнетов" - Что творилось в детсадах РФ 23 февраля (видео) На Гавайях началось извержение вулкана (появились впечатляющие видео) Русские смело приехали в Грузию на автомобиле с "колорадской" ленточкой. Вы только посмотрите, что было дальше (видео) "Героям сала!" - Зампред российской Госдумы глупо оскандалился в ПАСЕ (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Нас зальет потоп, улицы черные, гаражи разрывает", - жители Москвы рассказали о разрушительном урагане, количество жертв возросло - кадры