Перед смертю вона тихенько покликала маму…”: Жертва зґвалтування померла в черзі на прийом до лікаря

Просмотры 415510 января 2018
Реклама
21-річну Бетані ШИПС згвалтував її хлопець, 23-річний Беррі Фінч. Хлопця вже засудили і відправили за ґрати на шість років, а ось дівчина перейшла під домашнє спостереження психіатра і щільно підсіла на психотропні препарати.

З моменту згвалтування дівчина стала одержима своєю вагою і стала зловживати препаратами для позбавлення від зайвої ваги. Одного разу вона прийняла занадто багато таблеток і їй стало погано. Бетані встигла написати своїй подрузі СМС, додавши емодзі зі сльозами. Воно стало останнім в її житті.

"Я тільки що прийняла дозу таблеток для схуднення більше, ніж потрібно. Я приголомшена, і мені страшно про це кому-небудь розповідати, адже це, схоже, моє 15-те передозування!", – останнє СМС Бетані ШИПС

Батьки дівчини, 52-річний Дуг і 57-річна Керол, екстрено відвезли її в лікарню. Вони вимагали терміново прийняти вмираючу дочку, але пацієнтів в черзі перед нею було занадто багато, всі ліжка в реанімаційній були зайняті.

"Це був один з найбільш завантажених днів, які я коли-небудь бачила за кілька днів своєї роботи в лікарні Вустершир Роял", – говорить доктор Аліреза Ніроуманд.

Жоден лікар не заглянув в історію хвороби Бетані, де говорилося про попередні проблеми з препаратами та психологічного стану дівчини. Через 20 хвилин дівчина втратила свідомість в черзі і померла. Перед смертю вона тихенько три рази покликала маму.

Джерело

Вам также может понравиться

Зверское убийство украинки в Италии - Погибшая имела несколько романов сразу, появились ужасные подробности (видео) "Да бл***ть ! Мы это сделали. Их танкам п#з#д**ц !!!", - в Сети появилось видео, как ВСУ "зажгли" технику торрористов 18+ "Украина – не государство. Это территория" - Сбежавший в Россию экс-регионал выступил с пропагандистской речью (видео) "Это сверхдержава, детка!" - В Сколково разработали скорую помощь на трех колесах! (видео)

рекомендуем

Закрыть
ШОК! Беспилотники из фанеры перевязанные скотчем, которые разбомбили военную базу РФ в Сирии, ИГИЛ получили от США (видео)