Перед смертю вона тихенько покликала маму…”: Жертва зґвалтування померла в черзі на прийом до лікаря

Просмотры 4139 10 января 2018
Реклама
21-річну Бетані ШИПС згвалтував її хлопець, 23-річний Беррі Фінч. Хлопця вже засудили і відправили за ґрати на шість років, а ось дівчина перейшла під домашнє спостереження психіатра і щільно підсіла на психотропні препарати.

З моменту згвалтування дівчина стала одержима своєю вагою і стала зловживати препаратами для позбавлення від зайвої ваги. Одного разу вона прийняла занадто багато таблеток і їй стало погано. Бетані встигла написати своїй подрузі СМС, додавши емодзі зі сльозами. Воно стало останнім в її житті.

"Я тільки що прийняла дозу таблеток для схуднення більше, ніж потрібно. Я приголомшена, і мені страшно про це кому-небудь розповідати, адже це, схоже, моє 15-те передозування!", – останнє СМС Бетані ШИПС

Батьки дівчини, 52-річний Дуг і 57-річна Керол, екстрено відвезли її в лікарню. Вони вимагали терміново прийняти вмираючу дочку, але пацієнтів в черзі перед нею було занадто багато, всі ліжка в реанімаційній були зайняті.

"Це був один з найбільш завантажених днів, які я коли-небудь бачила за кілька днів своєї роботи в лікарні Вустершир Роял", – говорить доктор Аліреза Ніроуманд.

Жоден лікар не заглянув в історію хвороби Бетані, де говорилося про попередні проблеми з препаратами та психологічного стану дівчини. Через 20 хвилин дівчина втратила свідомість в черзі і померла. Перед смертю вона тихенько три рази покликала маму.

Джерело

Вам также может понравиться

“Коля, вызывай полицию! Тут висит путинская КГБ-шная тряпка! Пускай дадут им прос*аться!” – жительница Сан-Франциско устроила скандал из-за коммунистического флага – кадры "В банде была баба. Звали её Няша", - сеть снова смеется над Поклонской. Няша играет "Мурку". Смотрим... За Крым ответят все: СБУ запретила въезд в Украину известной российской телеведущей на 5 лет. Опубликовано видео, доказавшее вину "фанатки" Путина В Конго на шахтах по добыче кобальта работают четырехлетние дети

рекомендуем

Закрыть
Нет слов! Позорище! Шикарная иллюстрация богатого процветающего народа. Потеряно все, что отличает человека от животного...
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/7/1/5yzyzm7ntv2c/index.html#fb