Соцсети в восторге! Смотрите как Билл Клинтон отреагировал на пламенную речь Путина во Франции

Просмотры 939 31 мая 2017
Реклама

" Білл Клінтон оголосив курс на оновлення Америки, якій належить очолювати світ після колапсу Радянського Союзу.

Президентство Клінтона припало на той час, коли в світі відбувалися суттєві зміни, спричинені розвалом СРСР і кінцем Холодної війни. Міжнародні обставини позначилися на зовнішньополітичному курсі Клінтона, який отримав назву «світове лідерство» («велика стратегія») і зводився до глобального політичного, економічного та військового впливу США. Президент намагався підтримувати конструктивні відносини з пострадянськими країнами, спрямовані на поширення демократії та ринкової економіки. Саме він висунув тезу перетворення НАТО на політичну організацію та розширення її на Схід, хоча за це зазнав критики як серед американської, так і світової, громадськості. Його адміністрація вживала заходів для урегулювання війни в Югославії та на Близькому Сході. " Вікіпедія


Джерело

Вам также может понравиться

Влажные мечты с0вк0др04ер0в... (видео) Я угарал полчаса! Пираты Черного моря! Это просто надо видеть! Вам 100%   понравится это ... Просто восторг ! Шедевр Михаила Ефремова "Олимпиада 2018" За такое и казнить могут. Видео Детей и беременных уберите от экранов. В сети показали, как пенсионеры празднуют выдвижение Путина в президенты (виде 18+)

рекомендуем

Закрыть
Детей и беременных уберите от экранов. В сети показали, как пенсионеры празднуют выдвижение Путина в президенты (виде 18+)
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/7/2/7yxj6coovr6b/index.html#fb