“Поки не проведена експертиза і…”: Ірина Луценко зробила гучну заяву про “плівки Онищенка”

Просмотры 54519 апреля 2018
Реклама
Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко вважає, що до проведення експертизи та судового розгляду записи, оприлюднені народним депутатом-утікачем Олександром Онищенком про переговори з Петром Порошенком, є фейком.

«Не можна говорити, що це голос того чи іншого політика, поки експертиза не визначить, чий це голос. А суд визнає, що ці плівки можна використовувати як доказ. І поки ці процедури не проведені – це фейк», – заявила Луценко, додавши, що коментування фейків не належить до її обов’язків.

Нагадаємо, раніше народний депутат-утікач Олександр Онищенко опублікував запис, на якому нібито записано його таємні переговори з президентом Порошенком.

В Адміністрації Президента цей запис назвали фейком.

Джерело

Вам также может понравиться

Он провоцирует рак, бесплодие и разрушение костей. Немедленно избавься от этого загрязнителя! "Прячет и делая вид, что вышел из метро" - Гаврилюка засекли на автомобиле для АТОшников (видео) ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ! Скільки метрів повинно бути до межі, якщо сусід будує новий будинок, садить дерева чи створює інші об’єкти? “Всі українці шахраї, наші люди готові взяти все, що криво лежить” - Експеримент телеканалу вразив (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Я не ехал, я пешеход. У вас будут большие проблемы" - В Киеве экс-нардепа поймали пьяным за рулем (видео)