Це ВІДЕО для багатьох виявилося неочікуванним та жахливим… Ягодки ще попереду!

Просмотры 134630 января 2018
Реклама
В Мережі набирає обертів це відео, яке для багатьох виявилося неочікуванним та жахливим. Хоча треба було просто відслідковувати окремі статті в інеті... Я вдячний Савельев Вячеслав за пильність та увагу до моєї скромної праці. Він написав в одному зі своїх коментарів сьогодні: "Похоже об этом нас задолго предупреждал Артем Фурманюк в одном из журналистких расследований. И не просто предупреждал, а кричал...". Вточню лише, що подібних розслідуваннь в мене було зовсім не одне, а набагато більше. Посилання на ці мої статті розміщую нижче у коментах. 

Від себе В'ячеслав додає: "В подарок рабочему классу созданы отряды, которые сами организовались, пошили форму и встали на борьбу с врагами капиталистической собственности. Ребята с улыбками Гагарина и глазами Христа."... 
Але ж це лише початок! Ягодки ще попереду!...


Мне кажется Авакову мало милиции и внутренних войск.
Сегодня в Киеве представили это. То что они не будут бороться с режимом Порошенко это очевидно. Если с преступность не получается бороться то нужно преступников поставить на службу.
Тогда против кого и кто их финансирует???- Viktor Spark

Джерело

Вам также может понравиться

УВАГА! Стосується кожного. Зробіть це і ви будете живі! Інакше вам ніхто не допоможе: водій емоційно звернувся до українців (ВІДЕО) "Не забудем, не простим!" - Прошло три года с момента трагедии на Боссе в Донецке (видео) Задержанного экс-нардепа с синяками доставили в суд (видео) “Що з вами сталось за цей рік? Можливо їх вилікували?” - Мустафа Найєм рвав й метав з трибуни ВР (Відео)

рекомендуем

Закрыть
Важко повірити що це село знаходиться в Україні! Берестівець – унікальне село, де рівень життя вищий, ніж в обласних центрах (ВІДЕО)