Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Просмотры 781828 января 2018
Реклама
Їй дуже подобалися танці.

27 січня з життя в останній шлях вирушила заслужена артистка України Ірина Григорівна Матвієнко.

Саме вона стала однією із засновниць сучасного танцювального руху у Новомосковську. Вона була хореографом та керівником студії сучасного танцю "Бомонд", яку сама створила в 1984 році.

Як розповіла сама артистка в одному з інтерв'ю, вона захопилася красою танцю, коли спостерігала за своїми батьками. Саме батьки навчили її танцювати старі танці. Такі як, танго 50-х років.

Танці стали для артистки життям. Вираз "Танцюю – значить існую" саме про неї. Але для неї в житті була ще одна важлива річ – діти, яких вона із задоволенням вчила танцювати.

Останні місяці життя Ірина Григорівна боролася з важким захворюванням. Прощання з Іриною Матвієнко відбудеться сьогодні, 28 січня, о 11.00 у ДК Металургів.

Источник webgazeta

Вам также может понравиться

Не покупайте ДОРОГИЕ ТАЧКИ вот почему (ЭКСПЕРИМЕНТ, скрытая камера) "Дети Небесной Сотни" - Невозможно сдержать слезы! Слова тех, чьи родители погибли на Майдане! (видео) Погода в Украине весной - Прогнозы специалистов “Ось так у Почаївській Лаврі, цій українській православній святині “моляться” за православних українців" (відео прихована камера)

рекомендуем

Закрыть
"Дети Небесной Сотни" - Невозможно сдержать слезы! Слова тех, чьи родители погибли на Майдане! (видео)