Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Просмотры 782628 января 2018
Реклама
Їй дуже подобалися танці.

27 січня з життя в останній шлях вирушила заслужена артистка України Ірина Григорівна Матвієнко.

Саме вона стала однією із засновниць сучасного танцювального руху у Новомосковську. Вона була хореографом та керівником студії сучасного танцю "Бомонд", яку сама створила в 1984 році.

Як розповіла сама артистка в одному з інтерв'ю, вона захопилася красою танцю, коли спостерігала за своїми батьками. Саме батьки навчили її танцювати старі танці. Такі як, танго 50-х років.

Танці стали для артистки життям. Вираз "Танцюю – значить існую" саме про неї. Але для неї в житті була ще одна важлива річ – діти, яких вона із задоволенням вчила танцювати.

Останні місяці життя Ірина Григорівна боролася з важким захворюванням. Прощання з Іриною Матвієнко відбудеться сьогодні, 28 січня, о 11.00 у ДК Металургів.

Источник webgazeta

Вам также может понравиться

"Но я ведь тоже человек!" - Душераздирающая история киевлянина с тяжелой болезнью (видео) "Люби", "Обними", "Спасибо" - Сеть всколыхнула трогательная реклама (видео) "Это невероятно! Мороз по коже!" - Украинка спела оперу посреди улицы в Риме и ввела в ступор итальянцев (видео) "Смотреть страшно..." - Разведгруппа 8-го батальона Украинской добровольческой армии ведет бой под Мариуполем (видео)

рекомендуем

Закрыть
Известные украинцы записали трогательное обращение к жителям оккупированного Донбасса (видео)