Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Просмотры 780628 января 2018
Реклама
Їй дуже подобалися танці.

27 січня з життя в останній шлях вирушила заслужена артистка України Ірина Григорівна Матвієнко.

Саме вона стала однією із засновниць сучасного танцювального руху у Новомосковську. Вона була хореографом та керівником студії сучасного танцю "Бомонд", яку сама створила в 1984 році.

Як розповіла сама артистка в одному з інтерв'ю, вона захопилася красою танцю, коли спостерігала за своїми батьками. Саме батьки навчили її танцювати старі танці. Такі як, танго 50-х років.

Танці стали для артистки життям. Вираз "Танцюю – значить існую" саме про неї. Але для неї в житті була ще одна важлива річ – діти, яких вона із задоволенням вчила танцювати.

Останні місяці життя Ірина Григорівна боролася з важким захворюванням. Прощання з Іриною Матвієнко відбудеться сьогодні, 28 січня, о 11.00 у ДК Металургів.

Источник webgazeta

Вам также может понравиться

Фильм о жизни детей на Донбассе победил на престижном фестивале (видео) Полезно знать каждому! Новый год на носу! - Эксперты рассказали с чем категорически нельзя смешивать алкоголь! "Этот тест не раздражает и не вредит" - Инженеры Boston Dynamics били робособаку хоккейной клюшкой (видео) Доктор медицинских наук Иван Неумывакин: «Сто раз говорил и еще повторю! Любые кожные заболевания лечатся, если…»

рекомендуем

Закрыть
Илон Маск запустит ракету SpaceX со спорткаром Tesla на Марс (смотреть онлайн)