Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Просмотры 782728 января 2018
Реклама
Їй дуже подобалися танці.

27 січня з життя в останній шлях вирушила заслужена артистка України Ірина Григорівна Матвієнко.

Саме вона стала однією із засновниць сучасного танцювального руху у Новомосковську. Вона була хореографом та керівником студії сучасного танцю "Бомонд", яку сама створила в 1984 році.

Як розповіла сама артистка в одному з інтерв'ю, вона захопилася красою танцю, коли спостерігала за своїми батьками. Саме батьки навчили її танцювати старі танці. Такі як, танго 50-х років.

Танці стали для артистки життям. Вираз "Танцюю – значить існую" саме про неї. Але для неї в житті була ще одна важлива річ – діти, яких вона із задоволенням вчила танцювати.

Останні місяці життя Ірина Григорівна боролася з важким захворюванням. Прощання з Іриною Матвієнко відбудеться сьогодні, 28 січня, о 11.00 у ДК Металургів.

Источник webgazeta

Вам также может понравиться

"Цинизму нет предела" - Украинские военные обратились к болельщикам РФ (видео) "Украина как никогда близка к созданию собственной автокефальной поместной церкви" - Порошенко (видео) Погода в Украине весной - Прогнозы специалистов "Ни за что не догадаешься..." - Зачем в женских трусиках сделан кармашек?

рекомендуем

Закрыть
Как выглядит принципиально новая пожарная машина для тушения небоскребов (видео)