Вболівальник з України Павло на ЧС-2018 з Росії: “Шість тисяч українців… плювати хотіли… Ми відвідали Москву, Сочі та Ростов…” (відео)

Просмотры 280818 июня 2018
Реклама
Вболівальник з України Павло, який приїхав до Росії на чемпіонат світу, розповів про своє ставлення до української влади і до її рекомендацій щодо відвідування турніру жителями країни.

Раніше влада України спробували на законодавчому рівні заборонити на своїй території трансляцію матчів ЧС-2018.

«Оскільки ніхто в Україні не висвітлює цю подію нормально, ми просто вважаємо своїм обов’язком показати правду так як вона є, а не те, що говорять українські та російські ЗМІ.

Все дійсно супер. З тих трьох міст, що ми відвідали, – Москва, Сочі і Ростов – нам все дуже подобається.

Більшість рекомендацій, які випускає український уряд, носить маразматичний характер. На законодавчому рівні не заборонено відвідувати Росію. І тим не менше, шість тисяч українців приїхали сюди і плювали на те, що робить влада. Вона торгує з Росією, веде бізнес з Росією, і забороняє звичайним людям забороняє приїжджати сюди.

Нам тут відразу задають багато питань: як там у вас? Чи правда те, що говорять в ЗМІ? Хлопці, я можу вам так сказати: катайтеся частіше між Росією і Україною, менше дивіться телевізор і мислите критично. Тоді буде простіше жити », – сказав Павло.

Источник tabloid

Вам также может понравиться

"Забивать надо красиво! Удар года!" - Арабский футболист забил один из красивейших автоголов в истории (видео) “Домой может не ехать!” Российский фигурист на зимних ОИ – 2018 в Пхенчхане с треском провалил выступление "Завязывай с наркотой": Милевский насмешил болельщиков эпичным троллингом (видеофакт) Румынский вратарь придумал новый способ тянуть время (опубликовано видео)

рекомендуем

Закрыть
Россиянин выиграл первую медаль на Олимпиаде... и вот как его поздравили на родине. Украинцам понравится...