Ukraine
31 декабря 2017 ( Просмотры 3669 )
Реклама

Героїня дня! Про затримання «харківського терориста». Виявилось що одна із жінок, які опинились в заручниках, так стомилась чекати, що ..

Перша інформація про затримання "харківського терориста" лишала враження якоїсь незавершеності. Заручники залишились живі, навіть терорист отримав стусанів, але лишився живим. Виглядало, як блискуча робота правоохоронців, до чого вони нас не привчили.


Міністр Аваков від несподіванки розчулився і написав сльозний пост на ФБ із вдячністю своїм підшефним за вірну службу.

І от виявилось, що одна із жінок, які опинились в заручниках, так стомилась чекати на допомогу (а може скупитись на Новий Рік не встигла), що врешті огріла недоробленого терориста стільцем по голові, після чого відкрила двері для штурмового загону.
А уже потім на супостата налетіли орли Авакова в красивій амуніції і почали селфитись. Отут уже все стало на свої місця. Гештальт завершено.

Rustam Isakov

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Європа зменшила ціни на електроенергію вдвічі! ЧОМУ в Україні ціни зростають кожен квартал?! "Спасибо за мирное небо" - Впечатляющее видео уничтожения позиции боевиков на Донбассе Биатлон. Борьба за золото! Украина и Россия первыми приходят на последний огневой рубеж. И, вот, что произошло дальше… Вручение подозрения главе ГФС Насирову в больнице "Феофания": "Тю, так человек непрытомный, а вы ему читаете". ВИДЕО