Ukraine
25 декабря 2017 ( Просмотры 735 )
Реклама

Сумний святий вечір в маленькому селі на Львівщині.. Крізь снігові замети везуть з війни додому тіло полеглого на Донбасі бійця..

Невеселе Різдво на Львівщині…Крізь снігові замети везуть з війни додому тіло полеглого на Донбасі бійця Петра Михайлюка…
В понеділок 25 грудня його проведуть в останню путь в рідному селі Гологори що на Золочівщині. Прощання розпочнеться о 12:00. Поховають воїна на місцевому кладовищі.

Краяни, приходьте вшанувати свого земляка і провести його в останню дорогу!
Петро Михайлюк загинув внаслідок обстрілу 22 грудня 2017 року поблизу с. Старий Айдар, Луганської області. Він мав 43 роки..

Прапорщик Михайлюк Петро Тадейович народився 21 липня 1974 року в с. Гологори Золочівського району Львівської області. На війні з серпня 2014 року. Наразі служив за контрактом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Петро був не тільки хорошим бійцем, але назавжди залишиться в пам’яті друзів і як позитивна, відкрита і доброзичлива людина.
Світла і вічна пам’ять Герою!

джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Савченко прекратила голодовку! (видео) "Позорище!" - В сети высмеяли ремонт дороги на Полтавщине (видео) Трамп и Макрон «похоронили» Путина: это фото взорвало сеть! "Как свиньям! Сколько руки в кашу засунула, столько и отрубить" - Сеть шокировали кадры из столовой украинской школы (видео)