Ukraine
25 декабря 2017 ( Просмотры 707 )
Реклама

Сумний святий вечір в маленькому селі на Львівщині.. Крізь снігові замети везуть з війни додому тіло полеглого на Донбасі бійця..

Невеселе Різдво на Львівщині…Крізь снігові замети везуть з війни додому тіло полеглого на Донбасі бійця Петра Михайлюка…
В понеділок 25 грудня його проведуть в останню путь в рідному селі Гологори що на Золочівщині. Прощання розпочнеться о 12:00. Поховають воїна на місцевому кладовищі.

Краяни, приходьте вшанувати свого земляка і провести його в останню дорогу!
Петро Михайлюк загинув внаслідок обстрілу 22 грудня 2017 року поблизу с. Старий Айдар, Луганської області. Він мав 43 роки..

Прапорщик Михайлюк Петро Тадейович народився 21 липня 1974 року в с. Гологори Золочівського району Львівської області. На війні з серпня 2014 року. Наразі служив за контрактом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Петро був не тільки хорошим бійцем, але назавжди залишиться в пам’яті друзів і як позитивна, відкрита і доброзичлива людина.
Світла і вічна пам’ять Герою!

джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Несчастные случаи были? Нет!.. Будут!" - Как Россия в Крыму ищет "терроризм" в детсадах и школах (видео) Запрошуємо усіх, хто зібрався пити каву на Хрещатику, до нас, в Авдієвку… Чекаємо депутатів, міністрів, генералів і самого президента Барна, Тетерук, …. З’явився поіменний список нардепів, які “утрималися” від визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями Украинские хакеры умудрились включить Гимн Украины в Москве. Смотрите на реакцию людей