Ukraine
25 декабря 2017 ( Просмотры 713 )
Реклама

Сумний святий вечір в маленькому селі на Львівщині.. Крізь снігові замети везуть з війни додому тіло полеглого на Донбасі бійця..

Невеселе Різдво на Львівщині…Крізь снігові замети везуть з війни додому тіло полеглого на Донбасі бійця Петра Михайлюка…
В понеділок 25 грудня його проведуть в останню путь в рідному селі Гологори що на Золочівщині. Прощання розпочнеться о 12:00. Поховають воїна на місцевому кладовищі.

Краяни, приходьте вшанувати свого земляка і провести його в останню дорогу!
Петро Михайлюк загинув внаслідок обстрілу 22 грудня 2017 року поблизу с. Старий Айдар, Луганської області. Він мав 43 роки..

Прапорщик Михайлюк Петро Тадейович народився 21 липня 1974 року в с. Гологори Золочівського району Львівської області. На війні з серпня 2014 року. Наразі служив за контрактом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Петро був не тільки хорошим бійцем, але назавжди залишиться в пам’яті друзів і як позитивна, відкрита і доброзичлива людина.
Світла і вічна пам’ять Герою!

джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Аnti-colorados: Кто-то всерьез взялся за Крым Вы "паганые фашисты!" Бандеровские недобитки! -появились первые кадры стычки в парке Вечной Славы в Киеве. Гончаренко: мой тесть-водитель одолжил мне 700 000 долларов. ВИДЕО "Путин - кумир СБУ" - Саакашвили выдал очередное истерическое заявление (видео)