"Порошенко не заслуговує на неповагу! Зараз зроблено більше, ніж за всі роки Незалежності" - Мирослав Гай

Просмотры 297515 мая 2018
Реклама

Не треба через одну дурну витівку хлопця з обмеженими можливостями клясти весь підрозділ "Азов" - це неправильно.

Ну буває і побутове хамство. Щоправда, хіба Порошенко - то Путін, чи Янукович? Ні. Його можна підтримувати або ні, але точно не зневажати.

По-перше, ставленя до Верховного головнокомандуючого має бути таким, що б не дати змоги зловтішатися ворогу.

По-друге, Порошенко став Президентом країни під час збройної агрессії РФ, коли сам Путін заявив, що готовий був використати ядерну зброю у Криму. У фільм Крим все це є.

І я пам'ятаю, як нам видавали плащ-палатки зразка 39-го року у 2014. Броню нам привезли волонтери, тепловізор був 1, а у сусідів не було взагалі. Їжа - кілька та тушонка без м'яса. Аптечок не було.

Зараз в бригади поступають зразки нової техніки власного виробництва. На останні збори я нічого свого, окрім компа, не брав, бо заманаєсся носити своє і армійське майно. Дощовик, форма, броня, аптечки, баули, спальник - все дають. Нове.

За п'ять хвилин я лечу до Європи на зустріч з військовими однієї з країн НАТО, лечу без жодної візи.

Українська армія займає високі місця в рейтингах Європи.

Ми отримуємо Джавеліни та іншу зброю від Союзників. Підписані угоди про співпрацю в обороні та розвідці з найпотужнішими країнами світу.

РФ визнана агрессором не тільки Верховно Радою, а й ООН та ПАСЕ, завдяки роботі наших дипломатів та Президента, саме так. Бо це він літає по Европах і шукає допомоги для України.

Президенту можно багато у чому дорікнути. Це і незадовільна швидкість реформ у країні, ще у чомусь. Часто йому дорікають у речах, які він навіть за законом не контролює та немає повноважень для втручання. Та то пусте.

Але наразі Президент точно не заслуговує на неповагу.

Він не втік з країни, він веде проукраїнську політику, і явно займає жорстку позицію проти агресора. Він захищає українську мову так, що навіть Угорщина блокувала наш саміт з НАТО.

Зараз зроблено більше, ніж за всі роки Незалежності.

Просто ми вже інші та хочемо більшого.

Ну так давайте почнімо читати політичні програми та голосувати не за гречку і тоді ми зможемо потиснути руку самі собі.

Автор Мирослав Гай
Источник obozrevatel

Вам также может понравиться

"А вы купили раба?" Вы только посмотрите как одесситы реагируют на русских журналистов Россия 24. Видео В Черновцах избили врача! - Женщина назвала высокопоставленного подозреваемого (видео) "Теперь понятно, почему антимайдановец Топаз отказался пойти на обмен" - Мирослав Гай "Открыто демонстрирует свое союзничество с Россией. Подыгрывает Путину" - В Украине выдвинули обвинение против соседа (видео)

рекомендуем

Закрыть
Парасюк → Порошенко: “Шановний Петро Олексійович, ви випадково не знаєте, хто призначив Гонтарєву головою Нацбанку?”