«Троянська кобила», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Фаріон розповіла, що вона думає про Савченко! Не давайте читати це дітям!

Просмотры 121025 мая 2017
Реклама
Екс-народний депутат, член партії «Свобода» Ірина Фаріон назвала парламентаря Надію Савченко «троянською кобилою», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Таку думку вона висловила в інтерв’ю видання «Високий замок».«У Москві їй футболки з тризубами носили. Класне шоу показали наївнякам. Якщо народ після Майдану проковтнув, що кум Путіна — Медведчук — один із переговорників і входить у так звані Мінські домовленості та має прямий літак Київ-Москва, то яка проблема втулити Надєжду», – сказала вона.

На думку Фаріон, Савченко в Україні «мала працювати на Європу: розповідати, що тут громадянська війна, що треба миритися і домовлятися».

Як повідомлялось, вчора Верховна Рада скасувала так званий «закон Савченко», який передбачає врахування терміну перебування людини у СІЗО у термін ув'язнення.

Савченко, коментуючи скасування цього закону, зазначила, що «нічого страшного не сталося, зараз знайдено баланс між старою системою і тією, яка є зараз»


Джерело

Вам также может понравиться

Відео.”Новоолександрівка наша! Так і будемо просуватися далі, потроху, але не зупиняючись”: з’явилися чудові новини з передової ИСЛАНДСКОЙ УЧАСТНИЦЕ ЕВРОВИДЕНИЯ ГРОЗИТ ГОД ТЮРЬМЫ (видео) Дифтерия в Украину придет молниеносно: врач рассказал об опасной эпидемии «Я вас всех ненавижу, ненавижу — скоты. Вы не понимаете, что Украине скоро хана», - Гордон разошелся не на шутку (ВИДЕО)

рекомендуем

Закрыть
"Сначала думали, вот блин, "укры", оказывается, они там свой бандитизм развивали" - Террорист раскрыл правду о кровавых зверствах "ДНР" на Донбассе