«Троянська кобила», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Фаріон розповіла, що вона думає про Савченко! Не давайте читати це дітям!

Просмотры 1127 25 мая 2017
Реклама
Екс-народний депутат, член партії «Свобода» Ірина Фаріон назвала парламентаря Надію Савченко «троянською кобилою», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Таку думку вона висловила в інтерв’ю видання «Високий замок».«У Москві їй футболки з тризубами носили. Класне шоу показали наївнякам. Якщо народ після Майдану проковтнув, що кум Путіна — Медведчук — один із переговорників і входить у так звані Мінські домовленості та має прямий літак Київ-Москва, то яка проблема втулити Надєжду», – сказала вона.

На думку Фаріон, Савченко в Україні «мала працювати на Європу: розповідати, що тут громадянська війна, що треба миритися і домовлятися».

Як повідомлялось, вчора Верховна Рада скасувала так званий «закон Савченко», який передбачає врахування терміну перебування людини у СІЗО у термін ув'язнення.

Савченко, коментуючи скасування цього закону, зазначила, що «нічого страшного не сталося, зараз знайдено баланс між старою системою і тією, яка є зараз»


Джерело

Вам также может понравиться

Боевик "ДНР", воевавший против сил АТО, в военной форме пытался пробраться на подконтрольную территорию, - СБУ. ВИДЕО "Й#б твою мать, бл#дь, вони своїм х#єм керувать не вміють, а державою хочуть керувати" - Ляшко матерится в прямом эфире В Киеве взорвали гранату во дворе штаба "Национального корпуса" “Освободи себя долбо*б!” Сеть рассмешил террорист “ЛНР”, решивший освободить “родной” Львов (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Я постреляла с ДНРовцами на учебных стрельбах - они отличные ребята" - сепарский паблик опубликовал шокирующее интервью Савченко
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/5/6/pnjqa91ruf6i/index.html#fb