«Троянська кобила», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Фаріон розповіла, що вона думає про Савченко! Не давайте читати це дітям!

Просмотры 1123 25 Май 2017
Реклама
Екс-народний депутат, член партії «Свобода» Ірина Фаріон назвала парламентаря Надію Савченко «троянською кобилою», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Таку думку вона висловила в інтерв’ю видання «Високий замок».«У Москві їй футболки з тризубами носили. Класне шоу показали наївнякам. Якщо народ після Майдану проковтнув, що кум Путіна — Медведчук — один із переговорників і входить у так звані Мінські домовленості та має прямий літак Київ-Москва, то яка проблема втулити Надєжду», – сказала вона.

На думку Фаріон, Савченко в Україні «мала працювати на Європу: розповідати, що тут громадянська війна, що треба миритися і домовлятися».

Як повідомлялось, вчора Верховна Рада скасувала так званий «закон Савченко», який передбачає врахування терміну перебування людини у СІЗО у термін ув'язнення.

Савченко, коментуючи скасування цього закону, зазначила, що «нічого страшного не сталося, зараз знайдено баланс між старою системою і тією, яка є зараз»


Джерело

Вам также может понравиться

Отмена АТО! Сеть в шоке! Порошенко выступил с тревожным заявлением! Смотрите видео Після скандального відео про побутові умови в "Десні" військовий опинився у шпиталі Пожалуй одно из самых сильных видео в украинском пространстве ! Янукович мечтает вернуться в Украину, чтобы сделать "что-то доброе"

рекомендуем

Закрыть
Новое видео инцидента с Черновол и блокадниками наделало шума