Посол ЄС в Україні публічно «відшмагав» владу за їх бездіяльність і перешкоджання в боротьбі з корупцією… (відео)

Просмотры 25313 января 2018
Реклама

Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі публічно "відшмагав" Гройсмана і Порошенка за їх бездіяльність і перешкоджання в боротьбі зкорупцією...

Це відбулось під час щорічного засідання членів Європейської бізнес асоціації (AGMM). Продовження "екзикуції" відбудеться післязавтра, 24 листопада в Брюсселі під час саміту ЄС "Східне партнерство".

А на цьому відео посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі прямо в очі Володимира Гройсмана і на адресу президента України заявляє:

Перше! Ви повинні дотримуватись верховенства закону та подолати корупцію. Без подолання корупції в Україні не буде успіхів в економіці, не буде залучень закордонних інвесторів та створення робочих місць для жителів України.

Що означає "боротьба з корупцією" на практиці? Ви мусите до кінця цього року створити Антикорупційний суд. І для цього непотрібно створення ніяких робочих груп. Просто прийміть детально виписані рекомендації Венеціанської Комісії, - наголосив посол Мінгареллі.

Друге! В Україні створено антикорупційні відомства: НАБУ, НАЗК, САПУ..., отож дайте їм можливість нормально і серйозно працювати! Адже всім відомо, що НАБУ переслідується, НАЗК також не може працювати. НАЗК перевірила аж 100 декларацій з 1,5 млн. Це неприйнятно!

Модератор конфееренції запитала посла: "Хто конкретно відповідальний за все це: президент чи прем'єр?" На це посол Мінгареллі відповів: "Анна, я вам тут не представник неоколоніальної влади. Ви самі знаєте..,, народ України і ви самі знаєте відповідь на це запитання", - резюмував посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.


Rostyslav Demchuk

Вам также может понравиться

Стремительный обвал гривни в Украине: в НБУ пояснили ситуацию СБУ задержала и допросила свидетеля переправки боевиков ЧВК "Вагнер" в Сирию (видео) Опять голяка: новое фото Козловского взорвало сеть "Это такое же мурло!" - Гриценко призвал жестко наказать Холодницкого (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Нет ни одного доказательства того, что кто-то из священников отказался отпевать воина АТО" - УПЦ МП (видео)