Посол ЄС в Україні публічно «відшмагав» владу за їх бездіяльність і перешкоджання в боротьбі з корупцією… (відео)

Просмотры 22313 января 2018
Реклама

Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі публічно "відшмагав" Гройсмана і Порошенка за їх бездіяльність і перешкоджання в боротьбі зкорупцією...

Це відбулось під час щорічного засідання членів Європейської бізнес асоціації (AGMM). Продовження "екзикуції" відбудеться післязавтра, 24 листопада в Брюсселі під час саміту ЄС "Східне партнерство".

А на цьому відео посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі прямо в очі Володимира Гройсмана і на адресу президента України заявляє:

Перше! Ви повинні дотримуватись верховенства закону та подолати корупцію. Без подолання корупції в Україні не буде успіхів в економіці, не буде залучень закордонних інвесторів та створення робочих місць для жителів України.

Що означає "боротьба з корупцією" на практиці? Ви мусите до кінця цього року створити Антикорупційний суд. І для цього непотрібно створення ніяких робочих груп. Просто прийміть детально виписані рекомендації Венеціанської Комісії, - наголосив посол Мінгареллі.

Друге! В Україні створено антикорупційні відомства: НАБУ, НАЗК, САПУ..., отож дайте їм можливість нормально і серйозно працювати! Адже всім відомо, що НАБУ переслідується, НАЗК також не може працювати. НАЗК перевірила аж 100 декларацій з 1,5 млн. Це неприйнятно!

Модератор конфееренції запитала посла: "Хто конкретно відповідальний за все це: президент чи прем'єр?" На це посол Мінгареллі відповів: "Анна, я вам тут не представник неоколоніальної влади. Ви самі знаєте..,, народ України і ви самі знаєте відповідь на це запитання", - резюмував посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.


Rostyslav Demchuk

Вам также может понравиться

До цього чоловіка звертаються люди з усього світу: ставить на ноги навіть хворих на рак четвертої стадії. "Просто утилизировали 600 человек". Вот она справедливость... Вчера русские в Сирии прошли через тот же АД, что Украинцы в 2014 - м Зима кончилась? Синоптики рассказали о погоде на начало рабочей недели С 1 января 2018 в Украине снова повысилась минималка - Озвучен размер

рекомендуем

Закрыть
Серийное производство ракетного комплекса "Ольха" для ВСУ - СМИ узнали о распоряжении Порошенко на СНБО (видео)